Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti így elmennétek az esküvőre?

Ti így elmennétek az esküvőre?

Figyelt kérdés

Anyósom keresztlánya férjhez megy. Tudni kell,hogy a lagzi tőlünk kb. 50 km-re lesz!

A fiunk másfél éves! Reggel felvettem a férjemnek,hogy nem látom sok értelmét,hogy mi is menjünk a picivel, mert ő elég rossz alvó, tehát nála ki van zárva,hogy a lagziban babakocsiban elalszik (meg annyira nem is kényelmes), annak viszont nem látom értelmét,hogy egy kolesz szobában legyünk vele kettesben kb. fél 9-től!

Este hazakocsikázni sem szeretnék vele, ráadásul akkor mehetnék vissza értük másnap!

A gond az,hogy aludt már a maminál a pici, de csak anyósomnál. Imádja anyukámékat is, csak anyunak gerincgondjai vannak, nem tudja úgy emelgetni, menni utána, tehát eddig náluk nem aludt. Anyósom meg most ugye ott lesz a lagzin!


2013. jún. 11. 15:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Anyukaddal egy napot csak el lesz az a gyerek :)
2013. jún. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem azt az egy éjszakát kibírja anyukáddal is, vagy keresztszülővel, barátnőnél is. Szerintem sértő dolog, ha nem mész el az esküvőre, legalábbis én lesnék, ha valaki azért nem tud eljönni, mert gyereke van, akit lehetne kire bízni, de mégse teszi.:)
2013. jún. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mikor lesz az esküvő? Ha van még idő akkor ki lehetne próbálni, hogy bír anyukád a kicsivel. Ha megy a dolog, akkor én otthagynám aznap a mamával.
2013. jún. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Az a baj,hogy nem napról, hanem éjszakáról van szó!

És ha netán gond van, felsír éjjel (sajnos szokott néha és olyankor nekem is legalább 20 perc megnyugtatni), akkor ilyen messziről nem hipp-hopp vagyok otthon!

2013. jún. 11. 15:26
 5/13 A kérdező kommentje:

Mi is gondolkodtunk egy ilyen próbaéjszakán anyuéknál!

Tényleg az egyetlen parám az,hogy nagyon rossz alvó gyerek.

Nemrég anyósomnál aludt, mert egy lagzi kapcsán nálunk alvó vendégek voltak és mondta másnap anyós,hogy úgy sírt éjjel,hogy ő is alig tudta megnyugtatni!

Attól félek,hogy anyuk, még nem aludt ugye vele, és beparázik!

2013. jún. 11. 15:28
 6/13 anonim ***** válasza:
Nezd, egyszerubb azt mondani, hogy nincs kedved elmenni. Az a gyerek elobb utobb elalszik nelkuled is.
2013. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Van kedvem menni!

Csak tényleg félek attól,hogy a gyerekem esetleg egy órát üvölt éjjel és nem tudok ott lenni!

Ezt nem tudom elmagyarázni olyannak, akinek nem alszik ilyen sz.rul a gyereke! Nyilván elaludna egy idő után, csak anyukám is olyan "lala",mintha nem nevelt volna már fel kettőt!

Mondta,hogy elvállalja, de láttam rajta,hogy parázik, és szerintem ezért görcsölök rá én is!

2013. jún. 11. 15:32
 8/13 anonim ***** válasza:
17 hónapos volt a fiam amikor esküvőn voltunk kb. 100 km-re. Az enyém se volt jó alvó, de este 10-kor kidőlt a kezemben, ott a hangos zenében. (Addig sem volt nyűgös, annyi inger érte, hogy nézelődött, táncikált, falatozgatott, kézről-kézre járt.) Beletettem a babakocsiba és aludt minta a bunda. Kicsit csendesebb helyre vittem, hol én, hogy apa, hol a nagyszülők voltak a babakocsi mellett. Reggel 4-kor még mindig aludt, gond nélkül. Akkor betettük az autóba, felnézett és aludt tovább. A gond akkor volt, mikor reggel 7-kor felkelt, mint mindig. Mi meg éppen hogy elaludtunk volna. Hát nekünk felnőtteknek húzósabb volt a másnap, mint neki. :-)
2013. jún. 11. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyétek magatokkal. Ha anyukád fél a feladattól, meg te is, akkor azt megérzi ám a gyerek. Vidd el, legyen melletted, kezeld lazán a helyzetet, próbáld lefoglalni. Nem fog egész éjjel fent lenni, még akkor sem ha rossz alvó. Egy idő után el fog aludni, mert sok inger fogja érni és kifárasztják. Nem lesz gond, csak ha te parázol, őt is megijeszted.
2013. jún. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne ha néznétek ott arra az egy éjszakára egy szállást, és vinnétek anyudat is magatokkal! Így te eltudsz menni elaltatni a kicsit, és anyud meg vigyázz rá és ha baj van már ott is vagy!


Nekem egy ismerősömék így oldották meg!

2013. jún. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!