Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hőmérséklettől/milyen...

Milyen hőmérséklettől/milyen idős kortól lehet úgy öltöztetni nyáron a babát, hogy bodyt nem adok rá, csak egy pólót és nadrágot, vagy szoknyát?

Figyelt kérdés
2013. jún. 12. 08:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy kisebb babának, aki még nem tud ülni sem, csak fekszik, jobb a body/napozó, vagy ha kislány, egy egybe ruha, hogy ne legyen kint a dereka. De egy már totyogó babát már simán lehet pólóba és naciba/szoknyába öltöztetni kb 28 foktól.
2013. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy, mennyi idős, én addig nem adtam rá nacit, amíg a köldökcsonk nem esett le, nehogy megsértse, az nálunk 1 hónap volt, de szerintem nyáron a melegben nyugodtan adj rá, amit szeretnél, nem fog megfázni. A 28 fok sztem is okés.
2013. jún. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én most először adtam a fiamra body nélkül pólót, de már jár!

Ahogy az első is írta, amíg inkább ül, fekszik, kúszik, mászik, addig a póló felcsúszhat, húzogatni kell, stb. addig jobb a body!

2013. jún. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!