Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szokott olyan lenni, hogy...

Gabszem kérdése:

Szokott olyan lenni, hogy látszólag ok nélkül órákat fent van éjszaka 1-1,5 éves babátok?

Figyelt kérdés
Kislányom gyakran csinált ilyet mikor jöttek a fogai. De mostanában is előfordul néha hogy kb 2 órát állok az ágya mellett és nem tudom visszaaltatni. Tegnap pl. éjfélkor fel kellett keltenem mert átázott a pelusa, átöltöztettem rendbetettem az ágyát de utána meg nem akart visszaaludni, csak kb. fél 4-kor!!! Ilyenkor egyszerűen nem tudom mi lehet. Nálatok is szokott ilyen lenni?
2013. jún. 12. 13:38
 1/5 anonim ***** válasza:

Minek keltetted fel? ha fázik vagy öt zavarja tuti felébred maga, ha nem zavarja, takard be jól és kibírja egyszer. habár nem tudom elképzelni hogy egy pelus szétáztassa az ágyat.

Lányomnál volt, olyan hogy behányt az ágy egyik felébe, már akartam volna takarítani, amikor bealudt. Ìgy csak kitöröltem, majd letakartam egy lepedövel azt a részt és a gyereket megfordítottam. Aludt tovább.


Egyébként szoktak ilyet csinálni. A nagylányom kb 2 éves koráig nagyon gyakran, volt hogy játszott is. Kicsim most 11 hós talán 2-3x volt ilyen.

2013. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
tiszta pisi volt a pizsamája, hideg pisis volt az egész, nem hagyom rajta hogy megfázzon. A lepedőn is egy nagy tócsa volt, teljesen a pelus mellett folyt ki a pisi, a pelusban alig volt valami. Inkább órákig altatom vissza, minthogy felfázzon vagy megfázzon...
2013. jún. 12. 13:52
 3/5 A kérdező kommentje:
de amúgy zavarta őt mert többször nyöszörgött álmában és összevissza kúszott az ágyban.
2013. jún. 12. 13:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A kisfiam nekem is ezt csinálta a fogzás alatt. Volt, hogy több órát ébren volt éjszaka, csak feküdt, de nem aludt , én többször elbóbiskoltam mellette! Hogy konkrétan mi volt az oka azt nem tudom, csak ráfogtam a fogzásra. Elmúlt ez az időszak is:)
2013. jún. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon egyszerű, hogy miért nem aludt vissza. Felkeltetted (értem, hogy okkal), átöltöztetted, ettől kiment az álom a szeméből és nem tudott visszaaludni. Ez felnőttekkel is így szokott történni, miért lenne máshogy a babáknál?
2013. jún. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!