Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem sok alvas ejszaka a 14...

Nem sok alvas ejszaka a 14 ora egy 10 hos babanak?

Figyelt kérdés
Eddig nem aggodtam, de a ferjem kicsit belemhozta a fraszt, szerinte ez nem olyan jo... 19-reggel 9-ig alszik. Delutan is alszik 2-2,5orat. Mit gondoltok? Kb 1-2 honapja alszik 9-ig,eddig 19- reggel 7-ig aludt.
2013. jún. 9. 10:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha bármi probléma lenne, az már kiütközött volna. Napközben élénk? Sokat játszik? Mozgása? Kb Mennnyit nőtt mostanában?
2013. jún. 9. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Végigalussza az éjszakát? Egyébként szerintem nem, minden baba máshogyan alszik. Ha egyébként frissen kel, jó a hangulata, eszik, nincs semmi probléma, akkor így alszik, ennyi a szükséglete. Az én fiam másfél éves lassan, és 21 órától alszik fél hatig általában, tápszer, utána van, hogy ha nem kelteném fel, negyed tízig is aludna. Egyébként egy éves kora után lehet, hogy majd megváltozik ez.
2013. jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
EZT legfeljebb az orvos tudná megmondani, de valószinüleg nem sok, ha ennyire van szüksége, akkor ez van.
2013. jún. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt hozzátenném, hogy a nagy mozgási-növekedési ugrásokban mindig sokat aludt a lányom: Héttől-hétig, délelőtt és délután még másfél-két órákat. De azontúl pörgött mimnt a búgócsiga.
2013. jún. 9. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hihetetlenul eleven, boldog, mindig nevetos baba, sokat ,,beszelget,, mozgasfejlodesileg nincs lemaradva. 6-8 hos koraig csak 200g-ot hizott, de jo sulyban volt, 9250 g es 74cm volt 8honaposan. most nem tudom mennyi a sulya, jovoheten megyunk meresre.
2013. jún. 9. 10:40
 6/13 A kérdező kommentje:
Ja igen, az ejszakat vegigalussza 5 hos kora ota.
2013. jún. 9. 10:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Hozzateszem, meg egy db foga sincs :( Eddig a fogzas sem zavart be.
2013. jún. 9. 10:42
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha semmi más kísérő tünet nincs, akkor gratulálok: jó alvó.

Ha bármi gond lenne, akkor az máshol is kiütközne: álmos, nyűgös, "nyomott", nem mocorog. De így arra gondolnék, hogy elfáradt nap közben.

De hogy tutira megnyugodjatok a férjeddel, kérdezd meg a védőnőtöket, vagy a gyerekorvost.

2013. jún. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
A fogán ne aggódj. A lányomnak az első szülinapja után egy héttel kezdtek kinőni, de kettesével. Meg is van az összes azóta.
2013. jún. 9. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
2-vagyok. Ja, hát ha még nincs kint egy foga sem! Akkor tuti nem sokáig fog ez a nyugodtság tartani, majd ha elkezd fogzani, meg fog tutira változni a helyzet. Gondolom először az alsók jönnek majd, az még ok, de a felső kettő az durva lesz, legalábbis az enyémnél így volt. De az alvásával semmi gond nincs az biztos.
2013. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!