Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért sír fel mindig kislányom...

Miért sír fel mindig kislányom álmában? Tegnap éjszaka annyira sírt mint még soha, látszólag fáj valamilye. Nappal is minden alvás alatt felsír.

Figyelt kérdés

A tegnapi nagyon nagyon keserves volt, felvettem próbáltam megnyugtatni de majdnem kellett egy 20 perc mire abba hagyta a sírást. 8 hónapos a kislányom, fogat nem látok jönni.

Köszönöm a válaszokat


2010. nov. 2. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha ébren van akkor is sír, vagy panaszkodik? Látod hogy fájna valamilye, vagy csak álmában van így. Mikor felsír akkor fel is ébred? Ha nem csak alvás alatt sír, én elvinném kivizsgálásra. Ha alvás közben sír és felébred rá, akkor valószínüleg a foga, de ha nem változik 2-3 napon belül, vagy nincs fog, akkor szintén doki.


Ha felsír, de láthatólag nincs magánál, és nem is tudod igazán felébreszteni, akkor az un. éjszakai felriadásról lehet szó. ez egy alvászavar, amit kinőnek, de ha ez is huzamosabb ideig előjön akkor nem árt orvosnak megmutatni.

2010. nov. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem 99%,hogy a foga van a dologban.Attól még,mert éppen nem látod,hogy jönne,azért még mocorognak belül a fogak.

Próbálj neki adni Vibulcolc-t,vagy Chamomilla-t.Ha pedig nagyon szenved szegényke,akkor adhatsz neki néha Nurofert.

De ha úgy gondolod,hogy nem a foga van a dologban,akkor megpróbálhatod a citromfű teát is,hátha nyugodtabban alszik tőle...

2010. nov. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megpróbáloma citromfű teát.
2010. nov. 3. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!