Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hagytatok el babátoknak fél...

Hagytatok el babátoknak fél pár cipőcskéjét, és meglett végül, nektek is ilyen "rossz " érzés volt?

Figyelt kérdés

Kicsikémnnek (5-hós) elhagytuk a kis első puhatalpúját ,és amint észrevettem mentem a vissza úton ,de hiába .. nem értem miért nem tették fel valahova egy keritésre stb ,hogy megtalálhassam . Miért ilyenek az emberek ,hiszen nekik értéktelen nekem meg nem . Leginkább az fáj,hogy a babám dolga és emlék lett volna .

Ki is irtam az oszlopokra ,hogy hátha ...



2013. jún. 13. 01:44
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Még nem veszítettük el. Ha én találok ilyesmit fel szoktam tenni valami magasabb helyre, kerítés ilyesmi. Nem kereted fent? Lehet elvitte egy kutya és megrágta.
2013. jún. 13. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
Azért ez meg nem a világvége, nem kell idegösszeroppanást kapni miatta.
2013. jún. 13. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 2x is megtörtént a cipőelhagyás tavaly. Mind a kétszer 2x mentünk végig ugyanazon az úton, de elsőre nem volt meg, csak pár nappal később vettük észre. Szerintem Te is menj végig még1x-2x, hátha meglesz. Szurkolok;)

Mostmár elég csak zoknit ráadni a nagy melegben:)

2013. jún. 13. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%

rendszeresen előfordult már .-))))

mind a 3 gyerekemnél volt cipő zokni pulcsi játék amit útközben elhagytunk

volt ami meglett volt ami nem


nem a világvége

2013. jún. 13. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi vásárlás közben hagytuk el a fiam legelső játékát. Minimum 5x körbe jártam az egészet, de sehol nem volt. Végül, fogalmam sincs hogy került oda, mert a fiam végig babakocsiban volt, megtaláltuk a pénztárnál a bevásárló kocsiban. De igen, nekem is nagyon ramaty érzés volt, minden kis hülye apróságot elteszek emlékbe. :)
2013. jún. 13. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
40%
Húha, egy babacipő miatt....... Hát ennél sajnos még súlyosabb problémáid is lesznek! Ne fogj fel egy cipőelhagyást ilyen tragikusan!
2013. jún. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen átérzem! Nekem is nagyon rosszul esett, mikor az első és teszem hozzá egyetlen cipőcskéjének az egyik felét elhagytuk babakocsizás közben. Visszamentm 3-szor a megtett útra és semmi :( Egész nap nagyon rossz érzésem volt, arról nem is beszélve, hogy ott aggódtam, akkor másnap mit adok a lábára? Tavasz volt, kellett a cipőcske! A megmaradt másik felét elraktam emlékbe...
2013. jún. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Elöszőr is nagyon szépen köszönöm azoknak akik normálisan reagálva válaszoltak a kérdésemre ..:)...és most akkor :Tudom ,hogy nem a világvége sőt idegösszeomlást sem kaptam ,sőt még azt is tudom ,hogy jöhetnek rosszabb dolgok is hisezn van már három nagyobbacska gyermekem is ,és azért tudom milyen gyermekeket nevelni. Attól még rossz és rossz és nagyon rossz. A gyermekeim a mindeneim és az ő dolgaik nekem szent . :) Hangsúlyozom ,hogy elszerettem volna tenni emlékbe és az emberek hozzá állását nem értem . Kutya biztosan nem vitte el pont akkor ,egy nagyon aranyos kis nike cipő volt gondolom amiatt tetszett meg valakinek ,hogy "cuki disz " . Nekünk pedig egy kedves emlék és még érték is . Ennyi . :)
2013. jún. 16. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!