Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor sírni hagyja valaki a...

Mikor sírni hagyja valaki a babát nincs lelkiismeret furdalása? Nem rossz érzés neki, hogy az lenne a dolga, hogy vele foglalkozzon?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 13:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
41%
ezért nem hagytam ordítani pici korában. most sem hagyom, csak ha hisztizik. 2 éves.
2010. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Soha nem hagytam sírni,vélem,hogy a babák nem ok nélkül sirnak.
2010. jún. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem hagyom sírni. Inkább a háztartás szaladjon.


Egyébként a problémádra megoldás lehet egy hordozókendő vagy mei tai, amiben házimunka mellett is rajtad lehet a babád, és garantáltan nem fog ordítani.

2010. jún. 1. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Osztom az elöttem szóló véleményét. Én sem hagyom sírni. Szegény csak így tud kifejezni mindent. Ha én sírok az is rossz nekem, neki sem lehet jó, hiszen nem jókedvében sír. Soha nem hagytam sírni, éjjel sem, már egy éves, jókedvű baba. Semmi nem lett abból, hogy így csináltam.
2010. jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%
Én sem hagytam soha sírni. Most 22 hónapos, már tombol a dackorszak, ha hisztizik, most persze néha hagyjuk, de ez nem az a sírás, mint baba korában. Akkor nem szabad sírni hagyni, akkor kezd kialakulni a bizalom a szülő felé, a tudat, hogy rájuk számíthat.
2010. jún. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Így van, a dackorszak más, akkor már kis okos és tudja, hogy mit érhet el vele, ha sír, meg hisztizik, de tényleg babakorban nem szabad sírni hagyni, mert annak oka van, ha sír.
2010. jún. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
58%
szerintem a kérdés sokkal inkább provokatív jellegű volt, mint valódi érdeklődés. nem, egy anyukának nem feladata, hogy felvegye mindig a síró babát, s van az a pont ahol pontosan le is sz....ja a lelkizést. utolsó válaszolóhoz kapcsolódva jegyzem, pontosan azért tudja a gyereked, hogy mit lehet elérni sírással, mert erre nevelted, amikor mindig felvetted, ha sírt.
2010. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó vagyok. Nem neveltem erre, mivel nincs még akkora a gyerekem, hogy dackorszakban lenne, ez csak a véleményem volt. Az enyém egyébként nem szokott hisztizni ;)
2010. jún. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Nem haggyuk sírni a babáinkat és ezért le lettünk pontozva.Hihetetlen...
2010. jún. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
70%

Biztos egy mintaanya ez a lepontozóbajnok. Mutatkozzon már be!


Én meg mindenkit jól felpontoztam.

2010. jún. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!