Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás elkezdése....

Hozzátáplálás elkezdése. Brokkolit adhatok neki, ugye?

Figyelt kérdés
első volt a répa. Most a brokkolit szeretném adni neki. Ez igy jó?
2013. jún. 13. 06:11
 1/7 anonim ***** válasza:
MEnnyi idős? Miket kapott eddig? Mert első zöldségek között nem adnám még. De ha már gyümölcsöket is kapott, zöldségekből pl répát, sütőtököt, céklát. A brokkoli puffaszt cseppet azért nem kezdeném ezzel. :)
2013. jún. 13. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

6 hónapos kortól adható

alma, őszibarack, meggy, gesztenye

burgonya, sárgarépa, sütőtök, cékla

gabona-pelyhek, rizs, búza, zab, kukorica

2013. jún. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó ez nem igaz amit írtál! Nem csak 6 hónapos kortól adhatóak ezek a dolgok amiket felsoroltál! Ha tápszeres a baba már 4 hónapostól is elkezdhetőek ezek mind! Az anyatejesekre vonatkoznak ezek.
2013. jún. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Még nem evett mást, csak répát. Barátnőm ajánlotta, hogy a 2. étel lehet a brokkoli. 1 hete vezettem be a répát. Most lesz 4hónapos a babám pénteken, és szeretnék akkor már egy másikat is, és a brokkolit javasolták. Anyatejes baba egyébként.
2013. jún. 13. 07:36
 5/7 anonim ***** válasza:
Semmi esetre se a brokkolit válaszd második ételnek. Inkább keverd a répát. Krumplival, vagy almával, esetleg sütőtökkel! Mondjuk kicsit korainak tartom anyatejes babának a hozzátáplálást még 4 hónaposan sem. A lényeg az h ne válaszd a brokkolit. Az még bőven ráér!
2013. jún. 13. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is most mást kéne, nem a brokkolit. Almát, barackot, meggyet, burgonyát. A meggynek most van ráadásul szezonja. Én is 4 hónaposan kezdtem el a hozzátáplálást anyatejes babánál egyébként, és köszöni szépen semmi baja, nem allergiás semmire. Utána könnyebben ment a nagydolog is neki! Ja és semmilyen megkóstoltatott étel nem köszönt benne vissza!
2013. jún. 13. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja én nem rossz indulatból mondtam h korai. Csak mivel nekem tápszerem a lányom 4 hónaposan kezdtem ez az egy oka h írtam. De mindenkinek szíve joga akkor kezdeni amikor akarja. Tényleg nem bántásból írtam. :)
2013. jún. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!