Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mihamarabb szeretném elkezdeni...

Mihamarabb szeretném elkezdeni a kóstoltatást! Mi az a kor, amikor már szabad?

Figyelt kérdés
Tápszeres baba, szeretném hamar megismertetni az ételekkel. Zöldséggel kezdenénk. Olvasam már,hogy valaki 2,5 hósan elkezdte. bár nagyon szeretném hamar elkezdeni, de nem korai az?

#baba #hozzátáplálás elkezdése
2013. máj. 21. 13:34
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
11%
Szerintem is azért az korai. Én 4 hónaposan kezdtem a KÓSTOLTATÁST! még mielőtt leordítanának néhányan, nem a hozzátáplálást, csak az ízek kedvéért 1-1 kanállal joghurtot, húslevest, kevésbé fűszeres ételeket, kenyér, babapiskóra, keksz...
2013. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
51%

De miért szeretnéd korán elkezdeni???van valami baja a babádnak??Nagyon ritka esetben(pl:semmilyen tápszert nem fogad el a baba anyukának meg nincs teje vagy nagyon székrekedéses a baba és már semmi nem válik be)szokták a dokik javasolni a korai hozzátáplálást!

Az én babám is tápszeres,sajna 1 hónapja már nincs tejem,most 4 hónapos és még gondolkozok,hogy elkezdjem-e a hozzátápit!

2013. máj. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
80%

OFF:

4 hósnak joghurt meg a tojásos-cukros babapiskóta???Még ha csak kostoltatás de akkor is...???

2013. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
De! Én egy babát tudok akinek muszáj volt ilyen hamar elkezdeni mert a tápszerektől hányt ( nem bukott., hányt sugárban) Több orvost megkérdezett róla és ez megoldotta a problêmát! Már több mint 2 éves egészséges a kislány! csak azért mert tápszeres miért akarod minêl elöbb kezdeni? 4 hónapos kor elött én semmiképp nem kezdeném a helyedben!
2013. máj. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is várd meg még 4 hónapos lesz!
2013. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4 hónapos korban kóstoltatni még rendben van tápszeres bébinél. De inkább csak tejpép, gyümölcs. Joghurt, meg piskóta még várhat sztem is.
2013. máj. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak nagyon indokolt esetben szabad. Még egyáltalán nem érett rá a kis gyomra, kárt tehetsz benne.
2013. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Első vagyok:

érdekes, semmi baja nem lett a fiamnak... de és akik betartják ezeket a mai hülye kitalációkat, h ezt ne, azt ne, valahogy a legtöbbnek érzékeny a gyereke. Meglepő, az én korosztályomban senki nem az. Anyáméknak fingjuk nem volt ezekről a tiltásokról: tejet nem szabad adni. Én is, és valószínű ti is felezett tejen nőttetek fel. És még sorolhatnám. Makk egészséges vagyok én is...

De mindenkinek a saját dolga, mit ad, mit nem.

2013. máj. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én 3,5-4 hónapos koráig várnék,és akkor is gyümölccsel kezdenék,almával vagy barackkal.
2013. máj. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Várj 4 hónapos koráig, akkor nyugodtan kezd el.
2013. máj. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!