Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már evett tejet tartalmazó...

Ha már evett tejet tartalmazó ételt a lányom (13hónapos), pl amiben tejes habarás volt, akkor ihat tejet is és attól se lesz semmi baja?

Figyelt kérdés

2013. jún. 13. 09:08
 1/3 anonim ***** válasza:

én először forralva adtam a kisfiamnak a tejet, utána pár kortyot forralás nélkül.

ha forralás nélküli tejtől nincs baja (hasfájás, kiütés, hasmenés...), akkor mehet simán is.

én a 'zacskósat' adtam az 1 évesemnek.

2013. jún. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lassan próbáld, a kora szerint már ihatna. (Nálunk a családban van laktózérzékenység, így még nem adunk hasonló korúnak, csak tejtermékeket.)
2013. jún. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Persze ha a tejes kajától nem lett baja adhatod neki. Én is most tértem át a tejre a tápszert már nem akarta meginni, úgy döntöttem nem kínzom tovább a tápszerrel. 14 hónapos.
2013. jún. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!