Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ihat 6 hónapos fiam Jana...

Ihat 6 hónapos fiam Jana ízesített vizet? (kicsit előrébb járunk amúgy már eszik sokféle főzeléket, tejpépet és most már csak tápi van még egy hete nincs tejem kb. Köszönöm válaszokat

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 10:07
 1/7 anonim ***** válasza:
én még nem adnék neki, annyi mást ihatna :)
2013. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ihat. Mást iszik vagy ezt,ugyan az. Mindenben van valami.
2013. máj. 3. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

:) na csajok most két ellentét válasz :)


várok még véleményeket tapasztalatokat ki hogy csinálta. :) De majd a védőnénit is megkérdezem.


Vizet adok neki de azt kisebb-nagyobb sikerrel issza meg.

Nagy ritkán adok neki ezeket a bébi italokat azt benyakalja, de pont h erre nem szeretném szoktatni

2013. máj. 3. 10:56
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam is 6hónapos ő is eszik már "mindent" de én még nem adnék neki azert izesített vízet.

Szerintem azzal még varjal par hónapot azért.

Elvileg 1eves korig kéne forralni a vizet vagy olyan vizet adni ami direkt babaknak van.

2013. máj. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi a választ neked is utolsó :) Hát akkor várok még vele
2013. máj. 3. 11:52
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Pont ma olvastam Vida Ági kismamablogján,hogy 6 hónapos korig kell forralni babáknak a vizet, utána babavíz,vagy ásványvíz(szerintem ebbe az ízesített is bele tartozik,nyilván a szénsavas nem) és 1 éves kor után pedig a csapvíz. De ezt csak a kismamablogon olvastam,és bár én hiszek neki,de azért rákérdeznék a helyedben a gyerekorvos-védőnőnél :)

2013. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ízesített vizet felnőttként sem iszunk, a babának mindek adni? Miért jó, ha megszokja a túlzott édes ízt? Mi szüksége az édesítőre, cukorra, szinezékre? később sem, de főleg nem most. Sajnos valószínűleg úgyis fog kapni, de minél később, minél kevesebbet. A legjobb, ha te sem iszol ilyet, akkor nem lát rossz példát, és nem kell előtte titokban inni. A kisbaba a legjobb alkalom, hogy a szülők is kialakítsanak egészséges(ebb) étkezési szokásokat. Én 2-3 hónapos korában megettem az összes csokis gabonapelyhet, hogy mire észrevenné, már ne legyen, azóta nem vettünk, mi is sima kölesgolyót meg bulátát eszünk, vagy zabkását.
2013. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!