Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Uzsonnára, vacsorára mit...

Uzsonnára, vacsorára mit adhatok 8 hónaposomnak?

Figyelt kérdés
változatosság kedvéért :), este 5-6 közt még eszik tejpépet vagy gabona pépet, mert 7-8 közt alváskor csak 120 ml tápszert iszik meg.
2013. jún. 13. 10:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Erre én is kiváncsi vagyok.

Az én fiam 8hós lesz 2hét múlva.

Én uzsira gyümölcsös bébiételt szoktam vagy tejpépet,kenyeret virslivel medvesajttal

De kiváncsi lennék mit lehet még.pvacsira 210ml tápszer

2013. jún. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ilyen korban bőven elég változatosság neki a gyümölcs, zöldség, tejpép, gabonapép, keksz, max joghurt, túró. Ahhoz képest, hogy pár hónapja még csak az anyatej, vagy tápszer ízét ismerte, ez nagyon sok új dolog nekik! Az enyém uzsira tejpépet-, gabonapépet-, joghurot kap gyömölccsel. Este, lefekvés előtt pedig már csak tápszert , 200ml-t.

8 és fél hónapos baba anyukája.

2013. jún. 13. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A védőnőm szerint 8 hónapos kortól adható a sajt (főzelékbe pl.), és a túró, joghurt (gyümölccsel pl.).
2013. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Nekem a 7hónapos státuszon mondta az orvos adhatok már neki mindennap joghurtot van hogy uzsonnára azt kap.

Vedőnő nekem is mondta a sajtot bele lehet reszelni az ebédbe akár.

Mi a hozzátáplálást 3hnaposan elkezdtük szerintem nem korai ha ennyi félét kap már.

Majdnem 3hónapig uzsira tejpépet kapott különböző jízekben ennyi idő alatt en is megunnám

2013. jún. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 13. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!