Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy kisbaba a sapkájában...

Ha egy kisbaba a sapkájában alszik és nappal a kis kapucniját hordja, akkor lehet valami baja a hajának?

Figyelt kérdés
elutaztunk egy hétre a párommal és addig a nagyi vigyázott a csöppségünkre és az történt, ami a kérdésben szerepel
2013. jún. 13. 11:25
 1/9 anonim ***** válasza:
A hajának nem hiszem hogy bármi baja lenne emiatt, de éjjel sapkában aludt?? Miért? Mennyi idős baba? Biztos nem lesz semmi baja, de nem értem mire jó ez.
2013. jún. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést nem teljesen értem. Eléggé hülyeségnek hangzik. Ha pár hetes baba, akkor oké, hogy vékony sapkában alszik, ha nagyobb, akkor talán már nem fázik annyira.

Kapucnitól nem értem mi baja lenne?

Én egy pár hetes babát nem hagynék mondjuk egyedül, de te se lehetsz valami agyoniskolázott. Amúgy ki fog hullani az összes haja!!!

2013. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Vagyis nagymamára nem hagynék egy kisbabát 1 hétre!!

A nap vicces kérdése!!

2013. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de barom vagy... csak feltettem egy kérdést és te egyből ítélkezel.A kérdésben nem szerepel a gyermek kora és az sem, hogy miért viselt sapkát, de elmondom. A gyerek 2éves és OCD betegsége van és ragaszkodik bizonyos tárgyakhoz. viszont ott követtem el a hibát, hogy nem figyelmeztettem mindenre a nagyanyját
2013. jún. 13. 11:44
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy két éves gyerek nem "kisbaba", úgyhogy rosszul tetted fel a kérdést.
2013. jún. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

A betegségét mondjuk nem írtad le a kérdésben. Valóban egy 2 éves már nem olyan kicsi, és te kisbabáról írsz!

Elég értelmetlen a kérdés!

2013. jún. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A Kérdezőnek is van valami baja, ha egy 2 éves gyereket kisbabának hív. Ha meg a 2 éves kisfiú összekever dolgokat, akkor még mindig nem értem a kapcsolatot a sapka, a kapucni és a haja között. Mert azt még érteném, hogy furcsállná miért kapucni van a fején sapka helyett, de mi köze a hajához? Kérdező azt kérdezte, lesz-e baja a hajának? Nem értem.
2013. jún. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is akartam már kérdezni,hogy sokan miért hívják 1 év feletti gyermeküket kisbabának.Oké,ha megszokásból,vagy csak kedvességből babának becézi,de hogy úgy is tekintsem rá...furcsa.
2013. jún. 13. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az OCD krónikus, az életet jelentősen megnehezítő betegség, bár én úgy tudtam általában serdülőkorban jelentkezik először, de ezek szerint vannak kivételek. Ilyen betegséggel, ha egy kisgyereket a nagymamára bízok, az, az első, hogy mindent apró részletességgel elmagyarázok, hogy ha a kisfiú így vagy úgy viselkedik, akkor mit kell tenni.

Mert ugye az OCD kényszergondolatokkal és kényszercselekedetekkel társul én ilyen kicsin nem bíztam volna még a nagymamára. Egyébként egészségügyileg a hajának biztos nem lesz baja, hacsak nem te vagy OCD-s, aki nagyon fél a fertőzésektől vagy betegesen kételkedik valamiben!!

2013. jún. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!