Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megéri? Megvennétek ezt a...

Megéri? Megvennétek ezt a babakocsit?

Figyelt kérdés
[link]
2013. jún. 13. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem venném meg, azért mert háromkerekű és nem igazán tetszenek ezek... meg a kar sincs egybe és így nehezebb fogni...
2013. jún. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én megvenném, nem kér érte sokat az eladó és nekem tetszik is.
2013. jún. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Gondolom már nagyobb gyereknek kell, mert nem telejsen dönthetö, az látszik.

Szerintem annyira nem rossz kocsi ez.

Nekem sem tetszenek a 3 kereküek, és elég instabilak is az olcsobb verziójuak, és hogy nem egyben van a tolókar is nehezíti a tolást, de amúgy szerintem nem rossz kocsi.

Habár az ára szerintem sok. használtan ez nem ér meg többet mint 6-8 ezer forint.

2013. jún. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, mert nekem nem tetszik.
2013. jún. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én megvenném, nekem tetszik, tök jó, hogy van hozzá lábzsák és nagyon jó árban van.
2013. jún. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én nem vennék műanyag kerekűt, mert itt annyira rosszak az utak.
2013. jún. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az egybe tolókarost sokkal könnyebb tolni, én csak ezért nem venném meg. Meg tényleg lehet olcsóbban venni használtat.
2013. jún. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
34%

A miénknek négy nagy kereke van, felfújhatós, minden terepre jó, én nem is vennék másmilyet. A tolókarja meg nem folytonos, az sem tetszik.

(mellesleg van babakocsik témakör)

2013. jún. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz de nekem a színe nagyon nem tetszik (de alapból utálom a narisárgát) a 3 kerekével semmi bajom ellenben a tolókarja nekem szóba se jöhet mert van egy nagyobbam akinek fogni kell a kezét az ilyen babakocsit pedig egy kézzel képtelenség irányítani. (de telefonálni se lehet miközben tolod mert akkor is egy kéz kellene:D )
2013. jún. 13. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!