Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tapasztalatok a Stokke babakoc...

Tapasztalatok a Stokke babakocsival?

Figyelt kérdés

A férjem meg van őrülve érte, hogy milyen klassz, mert magasan ül benne a gyerek,stb.

Számomra nem elég funkcióbarát, azaz kicsinek tartom az un. kosárnak szánt pakolós részt és az ülőfelületet is.

Valamint lapra csukható. Második gyerkőcnek vennénk, így szerintem okosabb lenne egy esernyőre csukható 3 funkciós babakocsi pl. PegPerego (kocsiban a hely miatt)


Meddig lehet használtátok? mikor cseréltétek le esernyő kocsira? stb..? Minden vélemény érdekel.


2013. jún. 13. 13:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia !

Nekem egy 2 évesem és egy 4 hónaposom van , mind a kettőnél Stokke babakocsink volt/van. Én nagyon szerettem , amit tudni kell róla, hogy a mózesbe nem igazán férnek el a nagyobb babák sokáig , a sport rész viszont szuper . Mi 1 évesen cseréltük le sport kocsira , viszont ez ugye nyáron volt télre megint vissza tettük . A kocsiba elég sok helyet foglal, hisz ezt nem tudod annyira össze csukni .

2013. jún. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk eredetileg egy takko lengyel multifunkciós babakocsink volt. Itt is külön volt a mózes és az tűnt a legnagyobbnak a boltan. 4 hósan kinőttük és ahogyan lecseréltem a sportrészt...rájöttem, hogy utálom, ebbe nem rakom a gyereket.


Elmentem egy másik üzletbe amit sokan ajánlottak és ott volt a stokke kocsi... Fényképeken nem tetszett de élőbe... Aztán először arra gondoltunk, hogy sport ülést veszünk csak és mózest nem, de az eladónő megengedte, hogy a mózest is kipróbáljuk és abba pedig még belefért a lánykám. Igaz 6,5 hónaposan ki is nőtte végül a mózest. Még talán elfért volna benne, de mivel felült féltem, hogy kiesik belőle.


Most 2 éves a lányom és a sportülés (majdnem 15 kg a lányom) még mindig jó nagy. A bevásárlótáska csalóka! Belefér egy csomó dolog. Én bevásárláskor is úgy használtam, hogy vittem magammal a táskát és lányom a bevásárlókocsin ült a végén pedig a babakocsi bevásárlótáskájába pakoltunk a kasszánál (azóta van kosárra tehető extra nagy bevásárlótáska így azt használom a kocsi csomagtartójába, de egy ideig sokkal strapabíróbb volt ez mint ha 3 nejlonszatyorba gyömöszöltem volna bele mert nyilván ha csak a kocsiba dobálom akkor egyesével vihetem be a garázsból a házba a dolgokat)


Tényleg minden jót tudok mondani. viszont van egy elég nagy hátránya!

Össze lehet csukni, de nem elég kicsire. Jó nagy csomagtartó kell hozzá, hogy mellé minden kényelmesen elférjen. Szerencsére nekünk mindegyik autónk rendelkezik megfelelő kapacitással hozzá, de nagyon meg kell nézni, hogy befér-e majd egyáltalán az autótokba.


Ezen kívül mindent tud amit csak megálmodsz! Könnyen tolható, fél kézzel kormányozható, a magassága állítható, a kormány szöge is , a tolókar magassága is, extra könnyű és még is hatalmas nagy, könnyen dönthető mindkét irányból és mindkét irányból ráhelyezhető az ülés,lépcsőzni is lehet vele, a bakvásárlótáska is tényleg hatalmas... A nagy helyigényen kívül egyszerűen nem tudok rá rosszat mondani.

Sőt! nekünk beige szín van és hiába tettem már bele sáros cipővel is egy folt sem látszik rajta. Nem tudom ezt hogy csinálták de nekem még egyszerűen nem kellett mosnom a huzatot. Nyáron nyári szettet használok annak az üléshuzatát azért mostam gyakrabban, mert nyáron beleizzad (ezért is van a nyári üléshuzata frottírból)

2013. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!