Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Joghurtot (pl. szivecskés)...

Joghurtot (pl. szivecskés) ehet már egy 9.5 hónapos?

Figyelt kérdés

Már nem emlékszem a nagyobb mikor kapott először.

a kicsi evett már natur joghurtot, túrót, sajtot..


2013. jún. 13. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:

igen ehet.

hivatalosan is 8 hónapos kortól,de az én védőnőm mindkét gyereknél engedélyezte 6 hónapos kortól.

2013. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez már csak az egyéni mérlegelés kérdése. Általában 8 hónapos kortól ajánlják a joghurtot, túrót, sajtot. Én csak magyar, minőségi joghurtot adok neki...bolti, "danoninokat" (amik teli vannak minden egyéb adalék anyaggal) még egy darabig nem áll szándékomban adni. Mi Cserpes joghurtot eszünk: natúrt, barackosat, meggyeset.

9 hónapos baba anyukája

2013. jún. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én nem adnék neki.Inkább natúr joghurtba kevernék gyümölcsöt
2013. jún. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szivecskét és társait ne adj inkább, tele vannak szinezékkel, aromával :(
2013. jún. 13. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is natúr joghurt + gyümölcsre (vagy gyümölcspépre) szavazok. Olvasd el, hogy mi van a gyümölcsjoghurtban... aztán dobd ki.
2013. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem az, van normális gyümölcsjoghurt is, szoktam én is venni. De először olvasd el a cimkét, aztán vedd meg :)
2013. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én erre csak annyit mondok, hogy az epres joghurtot bíbortetűvel színezik "pirosra" és nem a gyümölcstől szép a színe. Ezért ha egy mód van rá veszek natúr joghurtot és gyümölcsöt keverek bele. De amikor utazunk vagy épp olyan van, akkor veszek neki gyümölcsjoghurtot, de azért tényleg olvasd el,melyiknek jók az összetevői. De egyébként a kora miatt eheti persze. 8 hónapos kortól mehetnek a joghurtok.
2013. jún. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 kíváncsicska ***** válasza:
Szivecske, nap, azok nagyon szörnyűek.Nekem nem ízlik, így babámnak sem adnám.Szerintem szörnyű íze van.Először próbáld meg natúr joghurtot amibe teszel gyümölcsöt ,aztán, ha nem jön be próbálkozz gyümölcsös joghurttal :)
2013. jún. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szivecskét tuti nem, az összes szivecske olcsóbb, mint társaik, és nem véletlen. Amúgy valóban színezve vannak, te is tudsz házi joghurtot készíteni, gyümölcsökkel ízesíted a natúrt.
2013. jún. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!