Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elég lehet ez a tápszermennyiség?

Elég lehet ez a tápszermennyiség?

Figyelt kérdés

Kislányom igencsak fejlett erős , massziv baba!

3600gr született, és most majdnem 11 hósan 9200 gr!

De reggel és este eddig Nestlé lactogen 1 ettünk de sokan azt mondtákaz már nem jó neki nem tom miért!

De ma vettem neki 2 tápot és ebből adok neki reggel este 230ml elég sürü tápszer !!

Babyidrimes táp!!


2013. jún. 13. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
kisfiam is 11 hónapos,3400-al született,most 9700 gramm.Mi is a Lactogent ittuk idáig,még most is azt inná,de lusta voltam elmenni felíratni,vettem neki Milumilt,+9-eset,azt kb 2 hete issza.Ő csak 240ml-t iszik egy nap,többet nem hajlandó.Még ezt az 1 hónapot kibírom,aztán úgyis tejitalt vagy tejet fog kapni.
2013. jún. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

attól függ mit kap napközben.De nem tűnik kevésnek, soknak sem.

Az én lányom 9 hónapos, Beba sensitive HA-t eszik, reggel-este 210ml-t, 9200 g, nem husos gyerek, hanem hosszú, átlagos testalkat.

Napközben viszont kap, túrót,joghurtot,sajtot vagy tejpépet, illetve ebédre husis, vagy halas főzeléket

2013. jún. 14. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Massziv baba?:D Akkor én mit szóljak? Lányom 3400el született.Most 8hót töltötte 10napja,akkor volt 9000g.Ő csak vacsira eszik tápszert,Milumil Pepti Plus 2-t és 240-300milit.
2013. jún. 14. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!