Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki császár után nagyon rövid időn belül teherbe esett, vagyis a két szülés közt max.1év telt el?

Figyelt kérdés
Mennyire volt nehéz a terhesség a pici mellett?És hogyan szültetek?Ilyenkor újra császár?
2013. jún. 14. 10:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Igaz én még terhes vagyok a második babánkkal, de ha minden jól megy 14 hónap lesz a fiam és lányom közt.

Tavaly aug-ban császároztak. A dokimat kérdeztem erről, ő azt mondta, hogyha nem lesz probléma a heggel, akkor engedi a természetes úton való szülést, hátha most összejön és nem császár lesz vége :)

Viszont oxi-t most nem kaphatok, ezt nem tudom miért, nem kérdeztem meg külön.

A terhességet jól bírom, 10 hónapos a kisfiam most, elég mozgékony, már feláll, kapaszkodva megy, kis örökmozgó, igyekszek sokat pihenni mellette.

Nálatok mennyi lesz a korkülönbség?

2013. jún. 14. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nálunk 1év és 2hónap lesz köztük,ha kihúzom a 40hetet.Most 6hónapos a kislányom és 7hetes terhes vagyok.Őt még sokat kell cipelgetni,később gondolom könnyebb lesz.
2013. jún. 14. 11:06
 3/4 A kérdező kommentje:
Most látom hogy ugyanannyi lesz köztük,csak te hónapban írtad :)
2013. jún. 14. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a probléma, hogy sokat kell vinni a fiam, a derekam egyre jobban fáj, de majd csak kibírjuk valahogy :) Mikorra vagy kiírva? Engem most módosítottak Szept. 27-ről, Okt. 7re, mert kisebb a baba, mint kellene.
2013. jún. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!