Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2héttel szülés után (császár)...

2héttel szülés után (császár) már 2. éjjel ébredek arra, hogy tiszta víz vagyok, mitől lehet? úgy leizzadok. A lábam is, az egész testem izzadt.

Figyelt kérdés
anyukám szerint a hormonok miatt.de ez normális?
2011. okt. 19. 21:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam ugyan ez volt, csak már mindjárt az első héten. Igaz én simán szültem. Napokig szakadt rólam a víz éjszakánként. Két hét alatt ledobtam 8 kg-t. Szerintem a rajtam főként víz volt, és így adtam le. 7 hetes a kislányom, a terhesség alatt 17 kg-ot híztam, és mostanra már csak 1,5 kg plusz van rajtam. Szóval én szerintem azért izzadtam, mert a vizet adta le szervezetem, mondjuk én nyáron voltam terhes, és még az utolsó előtti héten is közel 40 fok volt úgy, hogy nem is csoda, ha vizesedtem...
2011. okt. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát nekem nem lenne jó, ha fogynék, 40ről 49kg lettem a szülésig, most 42vagyok.nem vizesedtem, meg semmi
2011. okt. 19. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:

Pár hónapig tart.

Hüvelyi szülés után is...

Hormonok.

Normális!

Gondolom szoptatsz.

2011. okt. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam egészen a szoptatás végéig tartott. A lábam nem izzadt, de a felsőtestem nagyon, akárhányszor és akármivel tusoltam, 1 óra múlva kezdhettem volna az egész tisztálkodási ceremóniát előről. Biztosan a hormonok miatt van.
2011. okt. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
pár hónap???? 14 hónapos múlt a lányom és hullámszerűen még mindig tart. először kb. a császár után 3 hónappal jelentkezett. addig nem igazán voltam izzadós, pláne nem úgy hogy érződött is. ez tartott egy hónapig. majd újabb 3 hónap múlva ismét előjött. s az utóbbi 3-4 hónapban van pár nap amikor szintén izzadós vagyok. :(
2011. okt. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Itt többször olvastam már másoktól, sajnos ez is előfordulhat.

Nekem a térdem fájt szülés után pár hónapig és a körmöm nőtt be, majd egy éveg a lábamon és majd egy évig még az EDA helye is fájt. Ráadásul nekem a talpamon lettek érzéketlen részek a császártól. Szóval több minden lehet, én talán 9 hónappal a szülés után éreztem magam a réginek, de aztán igazán 1 évre rá voltam a régi, de a hasam nem igazán. A régi ruháimat használom, de a hasam lazább maradt. Ja és a hajam iszonyat módon kihullot, a hormonok miatt ez is, de már így majd 2 év után az is kezd rendbe jönni. Kb. ennyi. Jó babázást, pihenj sokat, amikor csak tudsz!

2011. okt. 19. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!