Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állandóan recseg-ropog a...

Állandóan recseg-ropog a babám mindenhol. Ez baj?

Figyelt kérdés
hat hónapos, és ahogy kommandózik, meg nyújtogatja a lábait, kezeit rengetegszer reccsen, olyan mint egy vénasszony. Mitől lehet? Nem kap elég kálciumot? vagy vmi más hiányzik? tápszeres amúgy, napi kétszer kap "szilárd" ételt.
2013. jún. 14. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:
nekem a kisfiam most 2 éves.nálunk nem volt ilyen.védőnő nem mond rá semmit?nem hiszem hogy a recsegés-ropogás normális dolog
2013. jún. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem nőtt mostanában sokat? A kislányom három hónapos, egy hónap alatt 6 centit nőtt és az ízületei nem tudták követni a hirtelen növekedését. Ne aggódj, idővel meg fog szűnni.
2013. jún. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Védőnőt nem kérdeztem, de lehet hogy meg fogom. Amúgy most tényleg nyurgább lett, mint amilyen volt, de kb egy hónapja vettem észre, hogy recseg. Mondjuk én is alapból ilyen vagyok, olyan lehetetlen helyeken ropognak a csontjaim, hogy néha még én is csodálkozom (pl állkapocs, farokcsont, kulccsont, mindkét csuklóm elmehetne metronómnak amikor kötök :)). Szóval lehet hogy örökölte tőlem. De majd akkor megkérdezem. Köszi a válaszokat!
2013. jún. 20. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!