Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mért csinálja? 2,5 éves fiam...

Mért csinálja? 2,5 éves fiam állandoan a kezemet szagolgatja. Otthon még okés is, de mindenhol csinálja. Ez normális?

Figyelt kérdés
föleg altatáskor,reggel ha felkell.este ugy alszik el,h mindkét kezem fogja,és szagolgat,ha elmerem venni a kezem még hisztizik is.erröl hogy szoktassam le?
2012. máj. 11. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert olyan "anya" illata van. És ha érzi, akkor megnyugtatja. Ha nagyobb lesz szerintem le fog magától szokni róla.
2012. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Normális és sehogy se szoktasd le.

Örülj, amíg ragaszkodik hozzád ennyire, és töltődik, töltődik veled, mert nem lesz ez mindig így az idő elrepül gyorsan.

A szeretete, kötődése kimutatásáról nehogy leakard már szoktatni, főleg ne ilyen kicsin.

2012. máj. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mert az illat nyugtatja meg. Az én lányom az alvókutyáját szagolgatja és attól nyugszik meg vagy alszik el. Néha olyan mint egy "szipós", amikor az orrához tartja, olyan elkábult lesz az arca. :-)

Minden kisgyereknek kell valami nyugtató, van akinek cumi, alvókendő, cici, neki úgy látszik a te kezed kell. :-)

2012. máj. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első válaszoló vagyok... utolsó ez igaz!

Kislányom egy időben a párnámmal aludt, most már van saját csicsikendője! :) (de annak is anyu illata van, ahogy magamhoz fogom)

2012. máj. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

Nemrég írtam ki ezt a kérdést: persze, hogy normális, megnyugtatja az illatod! Ha nagyon zavar, szerintem beszéld meg először azt vele, hogy csak az egyik kezed maradjon , azt szagolgathatja. Aztán 2-3 nap múlva mondd azt, hogy ott maradsz mellette, úgy is érzi az illatodat, most a kezed az öledbe teszed. Vagy ilyesmi. Biztos nehéz lesz, engem is követelni szokott a fiam..

2012. máj. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!