Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért dönt úgy valaki, hogy...

Miért dönt úgy valaki, hogy 3,5hónapos anyatejes babáját elkezdi hozzátáplálni?

Figyelt kérdés
Vagy már ezt javasolják újabban? Ugy tudom 6hónapos korig nem igazán kell hozzátáplálni az anyatejes babákat.

2013. jún. 14. 17:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

mert tudatlan, vagy épp a saját feje után megy,nem a gyerek érdeke az első....


utánna itt sír, mert ekcémás, allergiás a gyereke, csak későn látja be, hogy jól kicseszett szegénnyel, ha egyáltalán belátja....


kifogás, indok persze mindig van.

2013. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Az én lányom 4 hónapos volt, amikor a gyerekorvos mondta, hogy most már elkezdhetem a hozzátáplálást. Én meg hiszek az orvosnak, a tápszeres babáknál is 4 hónaposan kezdik.

És nem gondolnám, hogy egyből pacallal tömi, hanem gondolom, ad neki egy kanálka almát, csak kóstoltat.

Egyébként mindenki maga dönti el, hogyan neveli fel a gyerekét.

2013. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Egyetértek a második válaszolóval, mértékkel nyugodtan lehet kóstoltatni anyatejes babát is! Mi baja lesz, ha kiváltanak nála egy étkezést? Attól még kap bőven anyatejet is.
2013. jún. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Mert az ő babája, az ő döntése. Téged miért zavar?
2013. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Kedves 1-ső...régen miért nem volt annyi allergiás gyerek mint most??
2013. jún. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
38%

Első vagyok


szerintem bármely korosztályban megtalálhatók a gyomorfekélyes, daganatos, allergiás felnőttek...

akik bizony korán lettek hozzátáplálva


De mindegy mert ezt hiába magyarárázni annak, aki mást vett a fejébe.


Mondjuk én simán leváltanám azt a gyerekorvost,aki a WHO ajánlásnak ellent mond...


Az biztos, hogy én nem értem meg egy kicsit sem azokat,akik nem bírják kivárni azt a pár hónapot....

2013. jún. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
38%
Mert egy idióta!!!
2013. jún. 15. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Zsófianyu ***** válasza:

Mert estére már kevesebb tej termelődött a napi teendők elvégzése után és az uzsonna (5-6 óra közötti étkezés) gabona-majd tejpépremtörténő kiváltásával kerültem el az esti üvöltést és a tápszerrel való kiegészítést. Kanállal kapta a gabonapépet, így nem szokott le a cumisüveg kedvéért a ciciről.

4 hónaposan kezdtük az uzsit, 5 hónaposan a tízórait, pár nap múlva 6 hónapos lesz, kezdjük az ebédet majd. Emellett naponta 3-4x cicit kér, mert szomjas lehet. Reggel, este és éjjel is cici van még.

Miért tetted fel ilyen elítélően a kérdést? Nem ördögtől való a hozzátáplálás, ahogyan a tápszer sem. De sajnos nem mindenkinek megy a long-life szoptatás...

2013. jún. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem elitélően tettem fel a kérdést. Csak kiváncsiságból. És persze nem azoknak szólt a kérdésem, akiknek kezdett kevesebb lenni a tejük, hanem akiknek mondjuk bőven volt, és mégis hamar kezdték...nemtudom miért érzed úgy, hogy elitélő hangnemben tettem fel a kérdést?
2013. jún. 17. 20:57
 10/12 anonim ***** válasza:
Anyatejes babánál 6 hónapos kortól,tápszeresnél 3 hónapos kortól javasolják a hozzátáplálást."Érdekes" a hozzászólása annak aki ráfogja a betgségeket.A szüleim korosztálya 3 hónaposan már tehéntejet kapott és nem mindenki beteg,sajnos ennek a környezetszennyezésnek meg a mostani ételeknek is szerepe van.Közbejátszanak a gének is.Az úgymond "primítív" törzseknél mért nincs rengeteg beteg?Vajon miért születik mostanában annyi beteg gyerek?
2013. jún. 18. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!