Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdrágább ruha...

Mi volt a legdrágább ruha amit vettél babádnak/gyermekednek?

Figyelt kérdés
Mi volt az?
2013. jún. 14. 18:40
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
Úgy látom itt is megoszlanak a vélemények!Vettem a fiamnak egy nextes átmeneti kabátot,mert szükség volt rá.Erre pár rokon megszólt az ára miatt.Pedig én is szoktam venni használt olcsó ruhákat,de ilyenekre mint kabát,cipő nem sajnálom a pénzt.
2013. jún. 14. 20:02
 12/24 anonim ***** válasza:
36%
Nem is szabad.Azért van ez a sok csámpás,járképtelen gyerek,mert használt kitaposott kinait vesznek ezeöccáé a vaterán.
2013. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

Nem törődj velük!

A gyereknek nagyon fontos a lábbeli!

A legdrágább ruha egy 12 ezer Ft-os cipő volt, igaz azóta rátaláltam a d.d. Step-re az csak 7500.-

Ja és csak 2 és fél éves a gyerek, de nincs is baj a járásával:)

2013. jún. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Próbálok nem törődni velük,csak zavart a véleményük ebben.Rendben,hogy a fiam max 5-6hónapot fogja használni a kabátot,mert csak 1 éves és 9000ft volt,de akkor is.Nem designer ruhákban jár,de még ha abban is járna,úgy érzem senkinek semmi köze hozzá!
2013. jún. 14. 21:24
 15/24 anonim ***** válasza:
8000 Ft-os Dei-Tex bakancsot kapott ősszel, ez is akciós volt, azt hiszem ez volt a legdrágább. De volt már 2000 Ft-os kalapja is, csak mert Thomasos. 4 éves most.
2013. jún. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Karácsonyra kapott egy overált,amit kinéztem,az volt 15.000

És miután megszületett,egy rugdalózó 6000 forintért. Egyébként normál árakon vásároltam,ugyanúgy megvettem a tescos rugit neki,mert nagyon gyorsan nőtt. De voltak ruhák,amiknek nem bírtam ellenállni,de szerintem ennyi belefér. Volt 1-2 drágább rugija (3e forint körüli/db),de nagyrészt 2500/3 db-os csomagokat vettem. Most,hogy már nem hord rugit,ausztriából használtan vettem egy ruhacsomagot 70euróért,de nagyon megérte. A ruhák nagyrészén még rajta volt a címke,teljesen új állapotú,márkás cuccok,szerintem nagyon megérte.

2013. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hol vetted a ruhacsomagot kedves utolsó?Interneten?Érdekelne:)

Köszönöm:)

2013. jún. 14. 21:59
 18/24 anonim ***** válasza:
48%
Én két hónapja vettem a lányomnak egy Salus szupi szandit 14.500-ért! De amúgy nem szoktam számon tartani,hogy melyik volt a legdrágább,mert ha elmegyünk vásárolni neki a Disneybe,H&M-be,C&A-ba mindig otthagyok kb 20-30.000 Ft-ot! Ezen nem fogok spórolni,mert a kínais ruha meg cipő kipölyhösödik,fakul a cipő meg elszakd,de legalább ezek minőségi ruhák és nem kell így hetente nadrágot venni neki,mert kikopik vagy szétszakd! Vagy éppen két mosás után már ciki feladni a gyerekre olyan pölyhös meg foltos! Inkább magamon spórolok nem a gyereken! Sajnos,ha strapabíró ruhákat akarsz ki kell nyitni a pénztárcát rendesen!:(
2013. jún. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Egészen egyszerűen nem kell beszélni a ruha áráról El kell terelni a szót az árról. Kinek mi köze van hozzá, a másik meg ami neked drága másnak aprópénz, és fordítva. Mi sok ruhát kaptunk, volt amiket mi vettünk. Nézegettem tavaly a tescos overált, de nem akartam adni 6500 ft-ot, mert tudtam max 1 télre jó, tök fölösleges kiadni annyit. Pár hét múlva leértékeltek, és megvettem.

Most cipőt vettünk. Elvem, hogy ne kínai legyen, és meg tudjam fizetni. Szupi cipőt vettünk a Deichmanba 5000-ért.

Ha valaki kérdezi, ez volt jó. Nekem tetszik, látom, hogy a gyereknek jó, kényelmes, fogja a lábát, az ára megfelelő. És mindenki koccoljon, hogy de mennyi....

Nem szabad hagyni, hogy a piszkos anyagiakig fajuljon a beszélgetés....

2013. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim válasza:
Bár ez picit off, de véleményem szerint (ahogyan előttem pár anyuka is említette) a fontosabb ruhadarabokra (télikabát, cipők) érdemes kiadni többet, de másra nem igazán. Szerintem ha valaki drágább ruhát vesz párszor a gyerekének az sem olyan nagy tragédia, mert utána azt is el lehet adni használtan a vaterán vagy bárhol, főleg ha nincs semmi baja csak kinőtte.
2013. jún. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!