Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt a legdrágább ruha...

Mi volt a legdrágább ruha amit vettél babádnak/gyermekednek?

Figyelt kérdés
Mi volt az?
2013. jún. 14. 18:40
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Az előzőnek igaza van: van olyan ruha, ami drága és érdemes venni mert miután kinövi a gyerek, felteszed Teszveszre és elviszik szinte új árban, mert nem kppik, nem fakul, nem nyúlik, nem bolyhosodik, és ez a next. Én rájöttem, hogy ezzel a mérkával jövök ki a legjobban, ha használtan veszem, akkor is, mert nem bukok rajta sokat, ha eladom. És eladom, mert nem lesz tesó.
2013. jún. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

3gyerek, a cipők mind újak- max egymástól a nagyon nem kitaposottat megöröklik- mint pl a kb 4xhasznált ünneplős cipő. Mi is 90 %-ban a DD step márkát vásároljuk, mert az bevált elég jól nálunk.

Egyébként én is sokat vásárolok használtan ruhákat nekik, de van sok új is. Meg egymástól öröklik, mivel mindhárman fiuk. De ettől eltekintve nem csak a nagy kap ruhákat- akár használtat akár újat, hanem a középső és a kicsi is.

Ami mostanában "nagyon" drága volt- az a középső fiamnak vett ajándék póló. Apával és a naggyal külföldön nyaraltunk - egy északi országban - és a traktormániás középsőnek átszomolva 10.E ft-ért vettünk egy nagyon vagány traktoros pólót. :)

De szerintem sem éri meg túl sokat költeni ruhákra, mert gyorsan átnövik- persze kellenek szép darabok, ha olyan helyre megyünk, de az oviba sem jártom túl drága ruhákba a nagyot, mert hát tünt már el ez-az.

De ki hogy érzi- valaki attól érzi magát jobb anyukának, hogy csak új vagy drága ruhákba járatja a gyerekét, más meg a legolcsóbb módon megússza. MIndenesetre egy biztos, gyerekekre annyit költ az ember, amit akar- valaki nagyon sokat, valaki meg praktikusabban megoldja.

2013. jún. 15. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Hát a szebb és tényleg jó állapotú nextek is aranyárban tudnak elmenni bizony pont a teszveszen:))

De mindegy:))

2013. jún. 15. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Szia! Igen,interneten néztem ki,de itt volt a közelben,a határ mellett,így elmentem érte és kiválogattam,ami kellett. A willhaben.at-n keresztül találtam :)
2013. jún. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!