Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek a babájával történt már...

Kinek a babájával történt már hasonló?

Figyelt kérdés
Anyukák segítsetek nekem. 10 és fél hónapos kislányom sosem szeretett öltözni, de a pelenkázást is utálja, ez eddig nem igazán jelentett problémát, kis hiszti, de megoldottuk. Most kb 1 hete fürdés után ordít, kifeszíti magát, elmenekül, ha leteszem, olyan szinten felhergeli magát, hogy a végén már alig kap levegőt. Minden este 1 hete ez így megy. A mai nap már a kádba sem tudtam beletenni, ott kezdett kiabálni. Eddig nagyon élvezte azt is, pancsolt, de most ott is "kiakadt".Előtte mosolyog, játszik, nevetgél, aztán fürdetés környékén, mint akit elvágtak. Mit tegyek, most vagyok azon a ponton, hogy teljesen tanácstalan vagyok. Már gondoltam arra, hogy előbb kellene lefektetni, mert akkor "jön rá", hogy mindjárt jön az alvás és már álmos. Jön a foga is. Nem tudom, mi a baj. Tapasztalat? Tanács?

2013. jún. 15. 19:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen lehet hogy már túl fáradt!Hozd előbbre a fűrdést!

Az én 3 évesem is még pár hónappal ezelőtt csinálta ha már nagyon fáradt volt egyszerűen alig lehetett berángatni a fürdőbe és csak hisztizett!

2013. jún. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is a fáradság. Legalábbis nálunk ez volt/lehetett. A most 10 hónapos lányom pár hete csinálta ezt de csak pár napig. Rájöttem, hogy akkor csinálja, amikor nem aludt 3-jára. Akkor állt át a 3 alvásról kettőre, és ha a 2. alvás délutánra sikeredett (kora) és nem aludthatott még 5-6 körül du, akkor már fél 8-kor (a szokásos fürdés időkor) ezt csinálta. Úgyhogy vagy altattuk, vagy előbbre hoztuk a fürdőt.

Én még arra is gondoltam, hogy éhes is, és mivel fürdés után eszik, már várta a kaját....

kitartás!

2013. jún. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi4 Előbbre hoztuk, de nem jött be. sajnos. sőt , nem aludt el. Lehet a foga..nem tudom. Még figyelek!
2013. jún. 17. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!