Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jó ez az étrend a 7 hónaposomnak?

Jó ez az étrend a 7 hónaposomnak?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem a hozzátáplálást,lassan 7 hós lesz a babám.

Éjjel még szopizik 1x,majd olyan 7kor kel,szopizik,10 felé újra,aztán utána adok neki gyümit(alma vagy barack,vagy együtt) utána olyan 2 körül megeszik kb 250-300gr főzeléket,majd még meg is szoptatom,utána olyan 4 felé egy kis babakeksz vízben felpuhítva,majd 5-6 felé még egy szoptatás,és utána olyan 9 körül még egy szoptatás.

Be kell vezetnem a tejpépet? Annyira nem akarom,mert nem akarok minden hülyeséget adni neki,amit a babakaja gyártók kitaláltak,de ahogy látom itt a neten rajtam kívül mindenki ad,szóval lehet nekem is kellene?



2013. jún. 16. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
nem muszály neki tejpépet adnod ha nem akarsz, jó így ahogy eteted, esetleg később tejpép helyett joghurtot adhatsz neki de azt csak 8 hónapos kortól
2013. jún. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!