Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért száraz reggelre a 2,5...

Miért száraz reggelre a 2,5 hósom pelusa?

Figyelt kérdés

Néhány napja tapasztalom ezt. ma reggelre 7,5 óra alvás után csont száraz. napközben 3 óránként cserélem, mindig pisis. este pl. vagy 170 milit evett. keveset kínálom vízzel napközben? netán komolyabb baj lenne?

tudom vicces, de arra is gondoltam, h. éjszakára "szobatiszta" lett. (mosós pelus)


2013. jún. 17. 04:35
 1/4 anonim ***** válasza:
éjjel is eteted? szerintem hívd fel a védőnöd, rz nagyon fura. 3 gyerekem van de ilyet még nem hallottam.
2013. jún. 17. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

éjjel nem eszik. este 8-kor evett, reggel fél 5-kor kelt. akkor meg nem is 7,5, hanem 8,5 óra alvás után száraz...

számít az valamit,h. nemrég váltottunk tápszert? mintha kaki is kevesebb lenne. jaaaaaaaj!! !!!!!!!!!!! most ilyenkor vagy mindent bele látok már, vagy tényleg a tápszer lenne a hibás? pedig ettől nem fáj a hasa. felhívom a védőnőt 8-9 után, addig is adjatok még tanácsot, eléggé ráparáztam...

2013. jún. 17. 06:21
 3/4 anonim ***** válasza:
33%

Ha napközben rendesen van pisi akkor nincs miért izgulni. Kaki lehet 10x egy nap vagy csak minden 3 napban. Ha eszik rendesen, nem sír többet mint szokott, kommunikál a világgal(nézelödik, esetleg mosolyog már), pisil felébredés után akkor nincs baj.


Nekem elsö lányomnál volt az kb 1 éves koráig, hogy nem cseréltem reggel pelust rögtön mert vagy száraz volt vagy csak egy csepp pisi volt. Aztán bel eresztett egy jó nagy adagot. Àgytiszta majd 2,5 évesen lesz legkorábban, ök még nem tudják mitöl lesz nedves a fenekük, nem érzékeli, hogy pisil (ha érzékelné akkor vissza is tudná tartani).

Aztán 1 éves korától olyan sokat pisilt éjszaka, hogy teljesen átáztak a pelenkák, sokszor minden pisis lett.

2013. jún. 17. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

az ágytisztaságot én kizárnám, erre nem képes egy 2,5 hónapos, hisz azért egy hormon felel ami majd 3-4 éves kor körül kezd termelődni.


ha nappal van elég pisi pelus akkor én nem aggódnám túl, de tényleg számold ki, hogy mennyi vizet iszik egy nap. ilyen melegben csak a tápszer nem elég, kell még mellé vízzel kínálni

2013. jún. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!