Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ne erőltessem a szoptatás ha...

Ne erőltessem a szoptatás ha nem akar már szopni mindig? Lassan le akarja magát választani?

Figyelt kérdés
Pótolni kellett kb 3 hetes kora óta de csak nagyon kevés tápszerrel. A tápszer aránya kicsit nőtt de kevés mértékben a tejhez.5 és fél hónapos korában elkezdem hozzátáplálni,azóta nem annyira szeret szopni ebédre pedig kevés főzeléket eszik meg utána szoptatnám,de zárja össze a száját fordítja el a fejét sír, a tépit viszont elfogadja.De van amikor reggel sem kell neki a cici.Már egy nap csak kb. 3X szopik.Nem hajlandó rá.Ne is eröltessem? Most 7 hónapos.A védőnő szerint azért mert már nagyon kevés tej van benne.Gondoltam kipróbálom,4 óra alatt ami összegyúlt a 2 mellemben csak 20 ml volt.
2013. jún. 17. 06:11
 1/1 anonim ***** válasza:
Csökkent a tej mennyisége a szoptatás igényéhez. Kínáld meg de ne erőltesd. A legtöbb kicsi leszokik a szopásról ha pótlást kap, mert a cumisüvegben lévő tápért nem kell annyit dolgozni mint a cicben lévő tejért :) Én is így jártam, csak 3 hósan.
2013. jún. 17. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!