Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor érdemes levegőztetni az...

Mikor érdemes levegőztetni az egy hetes babát, délután, ha felébred szoptatás után?

Figyelt kérdés
És fürdetni?
2008. jún. 21. 17:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Alakítsd ki úgy, ahogy neked a legkényelmesebb. A fürdetést sokan azért szokták este, hogy apa is otthon legyen, így az egy családi rituálévá válik. A levegőztetést meg ahhoz igazítsd szerintem, hogy milyen idő van. Nagy hőségben egyikőtöknek sem fog jólesni. Egyik barátnőm pl. mindig este viszi ki a levegőre a picit a párjával együtt, sétálnak egyet, aztán fürdés, szopi, alvás. De mindenkinek más válik be. Tégy szíved szerint, az lesz a jó!
2008. jún. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Az én egy hetes babám reggel 9 körüli evés után vann fenn általban, akkor szokta anyósom "kisajátítani":-)

Ebédelni meg az udvaron szoktunk , árnyékban, akkor mindig kint van velünk a hordozóban, nagyon élvezi, hatalmasakat alszik. Igaz, melege van szegényemnek, de hát a szobában is. Ilyenkor csak egy ujjatlan budyt adok rá, és alszik mint a tej.

Fürödni este 8 körül szoktunk, de ez tényleg rajtad áll, hogy mikor legyen . Hallottam olyat, aki délben fürdet...

2008. jún. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!