Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fél éves babát kivihetek egy...

Fél éves babát kivihetek egy szál pelenkában ruha nélkül sétálni ebben a melegben?

Figyelt kérdés

2013. jún. 17. 12:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Én egy vékony pólót adtam rá még peluson kívül, nem akartam bekrémezni azért az egész gyereket. :)
2013. jún. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Egy kis fehér pólót adj rá szerintem!

Ne azért, mert megfázik, hanem pont azért, hogy védd az érzékeny kis bőrét a nagyon erős napsütéstől. Ha ennél is melegebb lesz, akár nedvesítheted is pólóját, úgy jobban hűt.


Hirtelen jött a forróság, és nagyon-nagyon óvatosan és fokozatosan lehet őket hozzászoktatni a naphoz, hogy szépen barnuljanak, és ne égjenek le, meg ne kapjanak napszúrást.

2013. jún. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37%
Messze nem vagyok prűd, de azért az utcán én se szaladozok csak egy bugyiban és ezt a gyerekeknél is figyelembe veszem. Persze vannak akik szerint rendjén való így. Őket se ítélem el. A ruházatnak a külső hatásokkal szembeni védőszerepe van. Szóval kiviheted, de speciel én is adnék rá valamit.
2013. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam, én ilyenkor fehér bodyt adok rá, csak pelenkában nem vinném.
2013. jún. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy bodyt adtam mindig rájuk, ha kimentünk. Itthon mehet a csupiság, de az utcán én is ruhában vagyok.

Volt amikor szerencsétlenül az állatkertben lett nyakig sáros a gyerek, és akkor egy kis időre lehetett csak pelusban(1éves volt), és mielőtt eljöttünk az állatkertből ráadtam a tiszta váltást egy gyors "mosdatás" után. Igaz addig meg kenguruban lógott az apja oldalán. De olyan furán éreztem magam miatta.

Ha itthon játszunk a többiekkel, akkor is minimum egy póló és alsónaca/bugyika.

2013. jún. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy pólót és egy rövidgatyát azért húzz már arra a gyerekre, te sem bugyiban mászkálsz, hiába van meleg.

Jobb is, ha takarva van a bőre, egyrészt nem éri a nap, másrészt felszívja a póló az izzadtságot.

2013. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha az utcára viszed, szerintem is adj rá valamit. Pólót vagy body-t mindenképpen, mert a naptól is védi. Én az udvarra is úgy engedem ki a fiamat, hogy pelenka és egy vékony póló legyen rajta. Pedig itt nem látja senki, de azért ne égesse a nap a bőrét!
2013. jún. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!