Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vigyem orvoshoz a babám, ha...

Vigyem orvoshoz a babám, ha leesett a kanapéról?

Figyelt kérdés
kItámasztottam egy párnával,meg az asztalt odatoltam,de az asztalt gondolom a súly félretolta és leesett az oldalára,nem nagyon sírt,és kb 1 percen belül megnyugtattam utána mosolygott,majd újra azt csinálta mint előtte
2013. jún. 17. 18:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

tegnap az én 7 hós kisbabámnak is koppant a feje a padlószőnyegen,annyira gyorsan fordult át,hogy nem tudtam elkapni csak a lábát de már le is csúszott,nem ütötte meg nagyon,persze sírt,de 1 perc és már el is felejtette

hát van ilyen..egyébként már leköltözött a földre,de most ruhát pakoltam és az ágy közepére volt téve,nem hittem hogy olyan hiper szuper módon kap az egyik ruha után

2013. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Az en fiam 5 honaposan esett le az agyrol, nem vittem orvoshoz es nem is lett baja.
2013. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

sziasztok,


nekem is leesett a babám a múlt héten, azonnal felsírt és miután megnyugtattam mosolygott, ennek ellenére este elvittük orvoshoz, egész nap figyeltem semmi tünete nem volt.

az orvos megnézegette, hogy van-e látható sérülése, majd egyfolytában azt szajkózta, hogy nem lehet egyedül hagyni stb, és gyermekbántalmazást emlegetett.

ma felhívtak a kórházból miszerint az orvos jelentette a gondatlanságot és majd megkeresnek a gyermekjóléti szolgálattól. erről ennyit, persze jobb elvinni, de velem ez törtnét

2013. jún. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
gyermekbantalmazas??? ez rohej. johogy mar nem azt mondjak h te dobtad le az agyrol. szerintem ez olyan dolog, h minden gyerekkel megtortenik legalabb 1x.
2013. jún. 24. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
hű,ez kemény,nem vittem el végül,és most már több,mint egy hete történt..és semmi különöset nem tapasztaltam,pedig nagyon figyeltem
2013. jún. 25. 07:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!