Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Milyen napteje...

Kedves Anyukák! Milyen naptejet használtok? Hol veszitek és kb mennyibe kerül? Arcra is. Kentek?

Figyelt kérdés
Köszönöm ha leirjátok azt is mennyi idős babára kenitek.

2013. jún. 17. 22:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
vichy + 50 faktoros.természetesen az arcra is,ha árnyékban van akkor is.gyógyszertárban,kb 5000ft.1 éves.
2013. jún. 17. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Azt amit az első is írt, én is gyógyszertárba vettem, akciósan adtak mellé egy felnőtt naptejet is, 5000 ft alatt volt egy picivel.
2013. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
1 vagyok nekünk is adtak hozzá egy felnőtt 50-eset.bár én azt csak pöttyszerűen az anyajegyeimre teszem.:-)
2013. jún. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Bübchen-t vettem a Müllerben, fél éves a babám. 1500Ft volt, arcra is kentem.
2013. jún. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Sundance Kids vettem,DM-be. 2000 ft volt.

Igen,arcra is kenem.

5 hós a babóm

2013. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Szintén Sundance kids DM-ben vettem 50 faktoros, 2000 Ft volt. 1 éves babának, arcra is teszek.
2013. jún. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

1 éves múlt a lányom és a Bioderma Photoderm Mineral 50+ naptejet használjuk, arcra is. Nagyon jól vizsgázott, most voltunk nyaralni a Horvát tengerparton... Az ára viszont húzós, de sokáig elég, úgy emlékszem 5-6 ezer között volt, gyógyszertárban vettem, bár volt hozzá ajándék több ezres tusfürdő is.

1 éves kor alatt csak fizikai szűrős naptej ajánlott, erre kell figyelni, ha még kisebb a babád!

2013. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Babé 50 faktoros. 6ezer forint körül volt tavaly. Csecsemő kortól extra érzékeny allergiás bőrű babáknak is használható. Az én lányom sajnos ilyen így mi mindenből a Babé termékeket használjuk. A tavalyit használjuk az idén is és eleve a hűtőben tárolom. Mivel sűrű így végkonyan kell kenni. Így bőven 2 szezont kibír pedig csak 100ml a tubus.

Gyógyszertárakban lehet venni (ha nincs sok helyen megrendelik neked). Én egy szépészeti klinikán veszem, mert mikor jártam kezelésekre kiszúrtam, hogy árulják ezt a márkát és minden terméktípusból van raktáron. Előtte hol a Brendonban vettem ,hol egy gyógyszertárból rendeltem (2-3 nap és mehettem érte).

2013. jún. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Nivea sun kid,50 faktoros és 4000ft körül volt a dm-ben,arcra is kenem 7 hónapos a babám,de egyébként kerüljük a tűző napot. :)
2013. jún. 18. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Vichy 50+ faktoros naptejet használunk, természetesen az arcára is kenek. 1 éves a fiam. Gyógyszertárban vettem.
2013. jún. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!