Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6-6 és fél hónapos babátok...

6-6 és fél hónapos babátok miket eszik már?

Figyelt kérdés
Főleg azok tapasztalataira lennék kíváncsi,akik 6 hónaposan kezdték a hozzátáplálást.
2013. jún. 18. 14:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyatejes.

Almával kezdtem, de ekcémás lett tőle, így 2 hét szünetet tartottam, majd újra adtam neki almát némi meggylével, megint előjött, így ismét vártam.

Most 6,5 hónapos, ma kapott először sütőtököt, remélem, ezzel már nem lesz baj.

Amúgy már nagyon érdeklődik, ha hagynám biztos enne többet is, tetszik neki, csak kár, hogy valamiért nem bírja pedig nálunk senki nem allergiás.

2013. jún. 18. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Alma, banán, őszibarack.Egyenlőre ezeket variálom.Vagy csak magába kapja őket külön-külön, vagy banán-őszi, banán-alma.Ha valami túl savanyú ízű, akkor rakok bele Sinlac port, vagy HT kekszet.Meggyet is próbáltam, de nagyon nem ízlett neki.Este lefekvés előtt kap még simán Sinlac port.Nem allergiás egyenlőre semmire egyébként, csak ezt eszi meg. :) A milumil rizspépről hallani sem akar egyenlőre.

6,5 hós fiúka

2013. jún. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!