Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány órát bír ki ébren 10...

Hány órát bír ki ébren 10 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
komolyan nem tudom már, hogy az enyém mennyit, mert ez a fogzás összezavar mindent. Elég jól láttam rajta az álmosság jeleit most meg a fogzás állandó nyűgössé teszi. Úgy látom 2,5-3 de van mikor akár 4 órát is kibír. Leírnátok ti a tapasztalataitokat? Ja és ő még 2-szer alszik. ismerősöm azt mondta, hogy jobb lenne leszoktatnom a délelőtti alvásról és akkor délután aludna egy nagyot. így tegyek vagy, hagyjam?

2013. jún. 15. 14:03
 1/3 Kerria ***** válasza:

10 hónaposan a kislányom 2szer aludt nap közben, kétszer 20-30 percet. Én nem bolygatnám a nappali alvását.


10 hónaposan pedig 3-4 órát bírt ki.

Tehát reggel 8 óra körül ébredt, és 11-12 óra között aludt egy kicsit, majd délután 4 óra körül ismét aludt egy keveset.


Most másfél éves a kislányom, és nap közben általában egyszer alszik, DE ha front van, vagy erős szél, vagy betegség, fogzás, akkor még néha visszaáll a napi 2szeri kis alvás. Nálunk a nagy délutáni alvás akkor következett be, amikor már stabilan járkált, kelt egész nap a lakásban/kertben. Ez 13-14 hónapos kora körül volt!

2013. jún. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2- 2 és fél órát, ritkán 3-at, de akkor már nagyon álmos. Ha megyünk esetleg valahova, és nem tudom letenni aludni, akkor van,hogy 4- et is kibír, na de akkor már kezelhetetlen, és 3 perc alatt elalszik :-)
2013. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Látom azért hasonló alvása van / volt a ti babáitoknak is.
2013. jún. 15. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!