Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátok mit tud?

7 hónapos babátok mit tud?

Figyelt kérdés
2013. jún. 9. 08:37
 1/7 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kislányom. Forog, kúszik 6,5 hós kora óta illetve már próbálkozik a mászással. Ha párnát rakok elé, hogy elzárjak valamit előle már mászik át rajta :) Kezd egyre többet gagyarászni. Bababa bab, ap, mamama
2013. jún. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Forog minden irányban, mászik , felül és már fel is áll a bútorok mellett.

Folyamatosan mosolyog és magyaráz :)

2013. jún. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

7 hónapos múlt, forog hátról hasra illetve vissza. Hason pillanatok alatt körbeforog, próbálkozik a kúszással de egyenlőre csak hátra halad. :)

És a tiéd kedves kérdező?

2013. jún. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7hónapos 2hetes a kisfiam.

Kúszik,mászik, 2napja ül magától, egész nap állna.

Nem erőltetjük az allást ő mászik oda hozzánk és feláll

2013. jún. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok!

Mindenkire mosolyog .

Annyit mond neha hogy beeee...de nem tudatosan

2013. jún. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az én babám forog mindkét irányban, körbe körbe kúszik. Nagyon vidám baba, sokat mosolyog. 7,5 kg. Nagyon várom már a kúszást és az ülést. :)
2013. jún. 9. 22:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én 7 hónapos lányom tegnap felállt a kiságyban és megpaskolta apa fenekét aki háttal állt épp neki mert a szekrényben pakolászott. Arra rohantam be, hogy apa felkiált Úristen! Mondom mi történt? Lányom áll a kiságyban vigyorog apa megijedt arccal azt mondja beraktam a kiságyba amíg pakolászok hát egyszer csak érzem, hogy valaki megfogja a fenekem :D
2013. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!