Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor indul el? Már 1,5...

Mikor indul el? Már 1,5 hónapja lépeget a bútorok mellett, ma megtett 4, -5 lépést kapaszkodás nélkül. Holnap lesz 1 éves

Figyelt kérdés
2009. okt. 11. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor nem sokára, nem maradt még le semmiről.
2009. okt. 11. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem hamarosan. Bár az én fiam már 9-10 hónaposan állt a bútorok mellett és úgy emlékszem, lépegetett is, de 14 hónapos volt, amikor önállóan járni kezdett.
2009. okt. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hónaposan indult el bútorok mellett, ráadásul nagyon ügyesen. Most 14.5 hónapos, és még nem megy egyedül:( Ez a kérdés engem is érdekelne!!!
2009. okt. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nálunk 2hónap volt az átmenet.Mármint a kapaszkodva mászkálás és a magától elindulás között.9hósan kezdte és most 13 hónaposan már szaladni tanul..

Egyébkéntha már elkezdett kapaszkodás nélkül menni napok kérdése és simán bele fogjönni,mindig egyre többet fog menni.

2009. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én is igy gondolom.Pár nap és menni fog.
2009. okt. 11. 21:24
 6/6 anonim ***** válasza:
nekünk is 10hós korától lépeget utorokba kapaszkodva, most 2hete néha 3-4-5lépés önállóan, 15hónapos.nem kapkodja el.
2009. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!