Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 13 hós kisfiam egész nap nem...

13 hós kisfiam egész nap nem eszik, ez már 4 napja tart, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Már el vagyok teljesen keseredve, minimális étel bevitele van egész nap, ez kb. abból áll, hogy 3-4 falattal el van intézve az aktuális étkezés.

Ma pl. 3 falat májat evett, 4 kanál levest, reggel 4 falat virslit. Közben 1-2 szem kukó, és ennyi. És ez megy 4 napja.

Erősen nyálzik, tehát gyanítom alul jönnek a fogai, meg persze a meleg miatt is lehet, hogy nincs étvágya, de mi lesz? Nyugtassatok meg vissza fog neki jönni..:-(



2013. jún. 18. 16:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Enyém fiamnál is pont nemrég volt ilyen, csak cicizett és semmi szilárd. Most viszont bepótolja, ma csak háromszor ebédelt. :)
2013. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az elfelejtettem írni, hogy legalább inni iszik normálisan szerencsére.
2013. jún. 18. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet ez a nagy melegtől is ám.Gyümölcsöt nem látok a felsorolásodban..azt próbálj adni neki, és sok folyadék.
2013. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Sajnos a gyümölcsöt nem eszi meg, már minden féle fajta formában próbáltam - sikertelenül..:-(
2013. jún. 18. 16:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 2.5 éves fiam napok óta gyümölcsön és joghurton él! Már attól félek, hogy átalakul vmi madárrá:))
2013. jún. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírtál, az pont elég volt neki, hidd el! Most komolyan, szerinted mekkora gyomra van? Ebben a melegben te mennyi ételt kívánsz? Ha fájna az ínyed, és rossz lenne a közérzeted, mennyit ennél?

Van még kérdésed? :-D

Nincs ok aggodalomra, higgy nekem, a gyerek nem fogja éheztetni magát, SOHA! :-D

2013. jún. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én lányom egy örök mozgó 22 hós és ő se eszik! Inkább sokat iszik! Meleg van! Nem kívánnak ételt!


Estére amikor már hűl az idő akkor próbálj meg neki valami szilárdabb és laktatót adni (pl virsli, vagy a májat)

2013. jún. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!