Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek miben van a babátok...

Nektek miben van a babátok napközben a panelban, és kint? Mennyi idős? 29-30 fok van, nem tudom mibe öltöztessem.

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
1 darab pelus és eg vékony body ha alszik akkor meg rá a hátára egy vékony textil pelus
2013. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy pelusban,így is dől róla a víz.
2013. jún. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Pelus meg body van rajta bent! Kint is így lesz! 10,5 hónapos.
2013. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem is pelusban van csak...vettem neki egy pici mendencécskét abba szoktam hűsíteni napjában 1-2 alkalommal. Kintre meg egy kis lenge nyári ruhácskát húzok rá. Betakarni alváskor sem takarom nagyon izzadós anélkül is.

4,5 hónapos

2013. jún. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
kb. 29 fok van itt is. Csak pelenka van rajta. Nem hinném, hogy fázik..:)
2013. jún. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy bodyban van kint is, bent is. Mivel még kúszik elég necces lenne csak egy pelusban. Nekünk is van kismedencénk az erkélyen, napjában 2x-3x megmártózik benne. 9 hónapos, és nálunk is 29-30 fok van bent.
2013. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Csak pelusban.

Amúgy, hogy csináljátok, hogy nálatok 'csak' 29 fok van? Nálunk már kora reggel óta 34! Klíma nincs, minden ablak egyirányba néz, keleti felvésű, tehát amint kisüt a nap, egyből befülleszti az egész lakást. Sötétítő van, de sokat nem ér. Max azt a minimális levegőt fogja fel, ami véletlenül bejönne...

2013. jún. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálunk is 30 fok van kereken a lakásban úgy h megy a ventilátor redőnyök csak lent csak kis rés van hagyva h tényleg ne legyen totál zárt és sötét. Déli fekvésű a lakásunk 4.emeleti és mind egy irányba néz úgyh még kereszthuzatot se tudok csinálni. Folyamatosan dől rólunk a víz. A házimunkával nem haladok mert egyszerűen elkezdek pakolni és rosszul vagyok.
2013. jún. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
azért nagyban megnehezíti a helyzetet a lakás fekvése.. amíg albiban voltunk, nyugati fekvésű volt,na azt még az ellenségemnek sem... déltől estig tűzött a nap, nem győztünk programokat kitalálni,szinte minden nap mentünk valahova,alig voltunk otthon,csak ugye akkor még nem volt gyerek. a mostani kecó egy ház és hiába teszek bármit... egész nap sötétség krónikája van,vámpírnak érzem magam,megy a ventilátor,éjszaka minden ablak nyitva,reggel a nagy meleg előtt felkelek azért,hogy mindet becsukjam és besötétítsek. gondolkodom,hogy leköltözünk a kamrába,ott 20 fok körül van a hőmérséklet :-) szóval mi nem panelban vagyunk,de így is 28-29 fok van,ami elviselhetetlen. hallottam,hogy megoldás lehet,hogy vizes lepedőt az ablakokra,de szerintem abból csak pára lenne,ami még rosszabb,olyan amazonas-feeling. hát lányok,kitartás mindenkinek! éltessen titeket a tudat,hogy ingadozó lesz az idei nyár.
2013. jún. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!