Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 22-23 fokban napközben és...

22-23 fokban napközben és 20-22 fokban este hogyan öltöztessem a 1,5 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Anyukám és az anyós mindig takargatják.Szerintem meg melege van.
2010. aug. 13. 16:25
 1/3 anonim ***** válasza:
jaj, tudom, mi is ezt csináltuk, anyósom betakarta, én mentem kitakarni. én ilyen időben egy vékony rövidujjú bodyt és egy vékony hosszúnadrágot adtam rá. Vagy ennél még nyáriasabban és egy nagyon vékony takarót, ha aludt, inkább pelenkával takartam. Ha négy kiló felett van, akko majdnem ugyanúgy érzi magát, mint te, és egész nap fekszik, az is melegíti...egyedül a huzattal kell vigyázni
2010. aug. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te jó ég, velük laktok? Este egy rövid body, vékony kisnadrág, vékony takaró. Napközben szinte dettó, hisz még egy ekkora baba nem sokat mozog.
2010. aug. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az anyósomnál lakunk,de külön szinten.Anyukám itt van segíteni nekem.Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 14. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!