Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiam visszatért...

15 hónapos kisfiam visszatért az egy alvásrol két alvásra. A meleg miatt lenne?

Figyelt kérdés
Mindig is jó alvókája volt , és már vagy 2 hónapja csak délben aludt egy hosszut. Most meg egy hete kétszer alszik megint. Az étvágya is ugyan olyan jó. A kedve is nagyon jó ha fent van. De nem bírja ki estig ő még pihizik délután is. Csak a melegre tudok gondolni, hogy ezért alszik ennyit.

2013. jún. 19. 12:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Simán lehet a meleg miatt. Ugyanannyit mozog mint eddig, de most a nagy meleg jobban kiszívja, lefárasztja. Had pihenjen a kis drága, ő érzi neki hogy jó.
2013. jún. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a válaszod!

Mondjuk legszivesebben én is aludnék. (A kávéfőzőnk felrobbant a vérnyomásom meg a béka segge alatt.) Nem is csoda, hogy a kicsi is alszik.

2013. jún. 19. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna a kérdést :)

Szóról szóra ugyanez van nálunk, kisfiam is 15 hónapos.

2013. jún. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Közben voltunk is dokinál, csak receptért és rá kérdeztem. Ő is azt mondta, hogy két véglet van ilyenkor. Vagy mint a mi babáink vagy , hogy nem krnak/tudnak aludni ebben a melegben.

2013. jún. 20. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!