Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová tegyem a lepedőt?

Hová tegyem a lepedőt?

Figyelt kérdés

Lehet buta kérdés,de nálunk nagyon meleg a babaszoba,és hallottam,hogy vizes lepedővel enyhíthető.

Nos a kérdésem,hogy hová tegyem a vizes lepedőt? :D


2013. jún. 19. 12:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Az ablakba kéne tenni, illetve tehető az ajtóra is. Majd meséld el, beválik-e:) Tehát veszed a lepedőt, és kiteríted vizesen az ablakra vagy ajtóra.
2013. jún. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Ha felkelt a kisfiam kipróbálom,már most nem zajolok :)

Mindenképp visszaírok,általában mindig leírom,hogy végül mi lett a kérdésemből.. :)

2013. jún. 19. 12:38
 3/9 Kerria ***** válasza:

Én úgy tudom ez akkor eredményes, ha van légmozgás... most csak a levegőt fogja párásítani (kb, mintha kiteregetnél a szobában.


Azért szokták ajtófélfára, ablakra tenni, és kinyitni az ablakot... csak hát ebben a melegben :s


Bízok azért benne(d), és remélem beválik...akkor ész nélkül teleaggatom vele a lakást :D

2013. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok. Én ha több ablakot kinyitok se jár a levegő.
2013. jún. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
én is remélem,hogy beválik,bár igen,most annyira áll a levegő,hiába csinálok én huzatot...na majd meglátjuk :)
2013. jún. 19. 13:01
 6/9 anonim ***** válasza:
Én csinálom évek óta, de csak akkor működik ha megy a ventilátor. És tényleg nagyon jó! Most, hogy van kisbabánk aki most 3 hónapos az ő szobáját is tele lógattam. És egy ventilátor is megy az ablakra irányítva. Csináljátok bátran.. :)
2013. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hűű,köszi a választ neked is.Ventillátor az van,ha már huzat nincs,de akkor ezek szerint működik! :)
2013. jún. 19. 13:23
 8/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok,

én is megerősíteném, hogy működik! :)

Nálunk klímák vannak több helyiségben is, de nem mertem bekapcsolni, amikor a kisfiam pici volt, csak akkor, ha nem abban a helyiségben volt és akkor is csak alacsony fokozaton (így viszont annyira sajnos nem hatékony.

A kicsi szobájának ajtókeretére tettem fel egy jól bevizezet és jól kicsavart fehér vászon lepedőt (rögzítés: csipeszt a sarkaira és az ajtófélfába fent függőlegesen beleütött pici szögre felakasztania csipeszen lévő kis karikát)- ha még egészen pici, akkor egy lenti 3. sarokra is, hogy ne csapkodjon a "szélviharban", amit a klíma vagy ventillárot csinál :)

Ez azért is jó ötlet, mert a klíma hidege nem ömlik egyenesen a nyitott ajtón át a szobába és tényleg hűsít- de kell a légmozgás, anélkül csak mosókonyha effektus :)

Szép (hűvösebb) napot

2013. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Itt is vagyok!Az ablakba tettem a lepedőt vizesen,a ventilátort bekapcsoltam,biztos nem jól csináltam,mert egész délután úgy volt,de nem éreztem,hogy hűvösebb lett volna.

Megpróbálom az ajtós verziót!

Köszi a válaszokat ,Mindenkinek ment a zöld kéz érte:)

2013. jún. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!