Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti besűrítitek valamivel az...

Ti besűrítitek valamivel az üveges kajákat?

Figyelt kérdés
A gyerekorvos azt mondta hogy Sinclac-cal sűrítsem, úgy táplálóbb..

#Sinlac #üveges kaják
2013. jún. 19. 12:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Én ha készet adtam, ahhoz nem nyúltam.
2013. jún. 19. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam sűríteni,szerintem elég sűrű egyébként is.Nem hízik megfelelően,vagy miért mondta,hogy táplálóbb kaja kell neki?
2013. jún. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem. Ha olyat adsz, ami életkorának megfelelő, az elég egy étkezésre. A fiam 10 hós, néha kap olyat is, ami fiatalabbnak való, mert szereti, pl. alma-burgonya. De azt sem sűrítem be, hanem inkább kiegészítő kajának adom, vagy ilyen melegben, ha nem olyan éhes. Nekem az orvos azt mondta a tápszert sűrítsem vele estére, de a fiam cumisüvegből nem itta meg. Egyébként ez ugye gabonapép, mi azt már külön étkezésre esszük, tízórai, uzsonna, joghurttal, gyümölccsel ízesítve.
2013. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gyümölcsökhöz kekszet adok, vagy a tejpépbe keverem (így 2 evésre is elég), a zöldségesekhez pedig főzök krumplit, és csak a fél üveget + húst keverem össze. Így ez is elég 2 evésre/napra.
2013. jún. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Soha nem sűrítettem az üveges bébiételt, az úgy jó, ahogy van.
2013. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem tudom, amikor rendesen hízott, akkor is felírta a sinlac-ot.

de most megállt valahogy a súlya, minimálisan hízik.

jövőhéten lesz 6 hónapos.

2013. jún. 19. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!