Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érnek valamit az elektromos...

Érnek valamit az elektromos szúnyogriasztók?

Figyelt kérdés
Ha igen melyik vált be,mennyibe kerül és kb meddig elég?

2013. jún. 19. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező,

szerintem igen, ér valamit.

Mi azt a fajtát használjuk, amibe kis lapocskákat kell belegudni. Ebből nálunk a Raid bevált. Tavaly még muskátlis illatút is tudtam belőle venni (nem túl jó illat, de valamiért én hatékonyabbnak éreztem, mint a sima kék lapocskát).

Éjjel nyitott ablaknál alszunk és nem marnak össze a szúnyogok. Naponta kell cserélni a lapkát, nálunk este van csere, reggel kihúzzuk, következő este új lap megy bele.

Szép (szúnyogmentes :)) napot.

2013. jún. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha az ultrahangosra gondolsz, az nem ér semmit, de a folyadékos meg a lapkás elektromos az jó.

Viszont én a gyerek mellett - főleg tavaly nyáron még kisebb volt - nem mertem használni.

Most másfél éves, de most sem használom. Viszont a szúnyogháló beválni látszik, mert egyelőre még nem csípkedtek össze minket. Néha egy-egy betévedt, de azt levadásztam.

Szóval én baba mellett nem mertem ilyen lapkásat vagy folyadékosat használni, csak akkor mikor még nem volt gyerekem.

2013. jún. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szúnyogháló nekünk is van de így is marad 1-1 estére amit nem találok meg és a gyereket csipkedi össze.Ráadásul valami mutáns szúnyogok ezek már,mert a csípés helye iszonyatosan feldagad,borzasztóan néz ki szegényem(9 hós).Valami megoldás kell,mert ez nem állapot!Irtás az persze nincs,az árvíz után pedig őrület,ami itt van!Szabályos szúnyogfelhők,akaratlanul is akkor jönnek be amikor mi...Köszi az eddigi válaszokat,amúgy az ultrahangosról én sem hallottam jókat.
2013. jún. 19. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!