Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6hónapos körüli babátoknak...

6hónapos körüli babátoknak vesztek gumi medencét?

Figyelt kérdés

2013. jún. 19. 13:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én lányom az első nyarán 7-8 hónapos volt, és kapott medencét, kis pancsolót. Nagyon élvezte mindig a pancsit benne a kis játékaival. Ha már tud ülni a babád, akkor vegyél neki, jól fog benne szórakozni.
2013. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaz,enyém idősebb(9hós) de mindenképpen.Ha még egyedül nem is ül meg benne, de ti bele tudtok vele ülni és hűsölni picit.Biztos nagyon fogja élvezni!
2013. jún. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Naná, nekünk van is(7 hónapos), és szereti nagyon. Picike, kimondottan baba medence, karikákkal, meg csillagokkal, csipogó rajta, nagyon jó. De csak du. viszem ki őt, 4-5 óra körül.


[link]


Ilyenünk van. :)

2013. jún. 19. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még csak 2,5 hós, de mi is szeretnénk egyet, amibe mi ketten beleférünk, plusz a gyerek az ölünkbe. hűsölni neki is jól fog esni. sajnos mire megtanul ülni már nem lesz pancsolós idő.
2013. jún. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
7 hónapos a kisfiam és mi is szeretnénk neki baba medencét. Szerintem nyugodtam vegyetek, ebben a melegben legjobb pancsolni :)
2013. jún. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!