Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai lenne ha 6 hónapos baba...

Korai lenne ha 6 hónapos baba mellett esnék teherbe? Hasonló tapasztalatokat irnátok? Mennyire volt nehéz?

Figyelt kérdés
2009. okt. 12. 10:01
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Szia.

Én 4 hónapos baba mellett,újra babás ,és védekeztünk is.

Szerintem az eleje NAGYON nehéz,de utána csak jobb lesz.

Legalábbis ebbe bízom.Ha felkészültnek érzed magad rá,nem hinném hogy gond lenne.

2009. okt. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem 8,5 hós a kislányom és most vagyok a 4 hónapban a tesójával. :)


Biztosan nehéz lesz az eleje, de nekik jobb lesz együtt felnőni.

Bár most is előfordul h nehéz,mivel néha rámtör az álmosság de ugye kisbaba mellett aludni...aki csak játszana nos ez lehetetlen.....és ez fokozódni fog.

2009. okt. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 9 hónapos én most 17 hetes terhes vagyok! Könnyű terhességem volt és van most is, ezért semmi nagyobb gond nincs. Én igyekszem úgy alakítani az életünket, hogy amikor ő alszik, akkor én is lefekszem pihenni. Igaz, most vendégeket a világ összes kincséért sem hívnék, de a házimunka megvár, más nem csinálja meg, a kislányom és a pocaklakó mindennél fontosabb.

Szülés után elképzelhető, hogy nehéz lesz, sőt, egy tipegővel és egy újszülöttel, de én már most mesélek a lányomnak a kistesójáról és vannak ötleteim miket fogunk csinálni, hogy a nagylány is jól érezze magát, én se szakadjak szét, és a picúr is el legyen látva.

2009. okt. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Gratula nektek! Köszönöm a válaszokat!


Az első nem tudom miért lett leszavazva! Szamomra az ő válasza is hasznos volt!

2009. okt. 12. 17:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Nem értem Én se a leszavazást,de hogy őszinte legyek,NEM ÉRDEKEL.

Gratulálok a pocakosoknak,és kívánok erőt egészséget.

2009. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!