Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek baba lesz? Sajat...

Szerintetek baba lesz? Sajat tapasztalatokat is szivesen varok!

Figyelt kérdés
Parommal december 15 ota probalkozunk,szinte minden nap.Januar 11re nem varom.Volt jelenleg egy kissebb felfazasom is,ami remelhetoleg nem befolyasolja a teherbeesest.Szerintetek mennyi esely van a babahoz?Irjatok tapasztalatokat.Valaszaitokat elore is nagyon szepen koszonom!
2011. jan. 3. 08:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Azt nehéz megmondani, hogy mennyi az esélyetek a babára, mivel sajnos tök egészséges párok is éveken át próbálkoznak. Amúgy nekem azt mondta a dokim, hogy 2 naponta ideális együtt lenni, mert annyi idő kell a jó minőségű spermiumok termelődéséhez. Sok sikert
2011. jan. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi soha nem számoltuk mikor legyünk együtt,akor voltunk mikor éppen jol esett.Két hónap után teszteltem elöszőr de adigra már 5 hetes volt a babóm.
2011. jan. 3. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mi is akkor szeretkezunk,amikor eppen jol esik.Nem tervezunk elore,nem is gorcsolunk.Csak siman eldontottuk,hogy mostmar probalkozunk es lesz ami lesz.Csak kivancsi vagyok ,hogy sikerulni fog e...elso honapban ..vagy sokat kellesz varni.
2011. jan. 3. 10:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi 7évig védekeztünk, majd szeptember 30-án úgy döntöttünk, hogy babát szeretnénk..Rögtön meg is pecsételtük ezt a kijelentésünket, és még 3x voltunk együtt, mint kiderült mind ovu környékén...most vagyok 15+1napos:D

Szóval nekünk bevált az első hónap;)

2011. jan. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remelem nekem is osszejon.Nem szeretnek csalodni.Sok boldogsagot a babahoz.
2011. jan. 3. 14:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam,hogy ovuláció idején a két naponlénti szex növeli a teherbeesés esélyét. Amikor eldöntöttünk,hogy babát szeretnénk akkor ezt figyelembe véve szeretkeztünk.Ekkor nem jött össze a baba,de a második hónapban nem figyeltünk semmire,milyen gyakran,mikor van peteérés stb... akkor jött össze a baba!
2011. jan. 3. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!