Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírjátok az a sok esés-ke...

Hogy bírjátok az a sok esés-kelést a járni tanuló babátokkal?

Figyelt kérdés
lassan 1éves lesz a fiam,most tart ott,hogy mindenhol feláll,mindig lépeget.és menőzik,hogy nem kapaszkodik,és ugye akkor esik.egyszerűen nem tudok állandóan a sarkában lenni,főleg így hogy 8hetes babás vagyok,néha jól esne egy kis pihenés....
2009. okt. 12. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarsz a sarkában lenni? Esik, feláll, esik, feláll. Ez az ő dolga. Nem kell ott sertepeltélni mögötte. Ráadásul a gyerek nem is óvatos annyira, ha megszokja, hogy majd úgyis elkapnak.
2009. okt. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hagyd csak, ebből tanul. Enyém is itt tart éppen, de nem követem mindenhova. Ha nagy ordítás van, persze szaladok, de sose történt eddig semmi baj.
2009. okt. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem szabad egyfolytában mellette lenni, mert meg kell tanulnia esni is.

Az én kisfiam akkor esett a legnagyobbakat amióta már biztosan megy. Arra gondolok, hogy már biztonságban érzi magát, és merészebb lett. Mag sokszor kell szegénykének sietnie. Ha megszólal a tv-ben akármilyen szignál, akármit csinál, eldobja és fut. Általában ilyenkor esik nagyokat.

2009. okt. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én iszonyú parás vagyok, de igyekszem nem mutatni és magamban lerendezni. ha nem vagyok ott és hallom, hogy koppan csak akkor megyek ha hallom, hogy tényleg baj van. Ha ott vagyok akkor meg nem nézek oda, mert sokszor körbenéz, hogy látja-e valaki érdemes-e sírni. Ha akkor is sír ha ha azt hiszi nem látom akkor tényleg fáj neki és megvígasztalom. És a java még csa most fog jönni, úgyis tele lesznek állandóa kék-zöld foltokkal meg apró sebekkel- azt hiszem ehhez hozzá kell szoknunk.
2009. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!