Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ecetes víztől lesz vmi baja a...

Ecetes víztől lesz vmi baja a kicsimnek?

Figyelt kérdés
Az edényét beáztattam jó ecetes vízbe a vízkő miatt és a párom abba csinálta meg a tápszer és kb 10-20 ml megivott már belőle a pici mire észrevettem. Vagy hívjam az ügyeletet?
2013. jún. 19. 21:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

ha kiöblítette előtte az edényt akkor nem hiszem hogy bármi baja lenne

egyébként meg ha nem reklamált és nem furcsálta az ízét annyira sok nem lehetett benne az ecetből

2013. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
Gondolom, hogy előtte kiöblítette. De nem lesz tőle semmi baja.
2013. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

tömény ecetet,?..

én felhívnám azért,nem sír hogy marja a gyomrát?

mert ha nem sír akkor talán nincs gond.

2013. jún. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem ööblítette, hanem az ecetes vízbe csinálta meg a tápszert :(
2013. jún. 19. 21:09
 5/12 A kérdező kommentje:
kb 3 decibe volt egy kupicányi beleöntve. 10-20 milit ivott és furcsálottam,hogy nem kell neki, mire megkóstoltam és akkor éreztem.
2013. jún. 19. 21:10
 6/12 anonim ***** válasza:

figyelj,nem akarom osztani az észt,

nyugodtan hívd fel az ügyeletet és ott adnak tanácsot.

2013. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
79%

jaaaaj ezek az apák :)

okosak ám a babák nem esznek meg akármit

2013. jún. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2013. jún. 19. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
87%
Képzeld el, mi is így jártunk pár éve. A vízforralót tisztítottam, állni hagytam benne 1 liter vízben 2 deci ecetet. Férjemnek nem szóltam, hisz mit tud ő a konyhai dolgokról. A babakaját is én intéztem. De úgy alakult, míg én a kertben voltam, férjem nagyon szorgos lett, sírt a kisfiam, hát ő elkészítette a tápszert. Én is figyletem odakint az időt, láttam kajaidő, de mire bejöttem már etette a babát. Kb 30 milit ihatott, mikor nem kellett neki több. Mondja is férjem, hogy fura, mert nagyon sírt gondolta éhes. Hát mikor megkérdeztem miből csinálta. Nagyon lelkiismeretfurdalásom lett. Felhívtam a védőnőt,aztán az orvosunkat, majd csak nem bírtam, felhívtam a kórházi ügyeletet is. Mindenhol azt mondták semmi baja nem lesz :) Szóval merem neked is mondani!!!
2013. jún. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, főleg neked kedves utolsó ! Most megnyugodtam! Közbe én is hívogattam a gyerekügyeletet de már 4 perce foglalt.
2013. jún. 19. 21:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!