Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet a víztől ilyen?

Lehet a víztől ilyen?

Figyelt kérdés
1 éves lányomnak 1 hónapja adok csapvizet.Azóta sokkal lágyabb a kakija,nem vizes,de azóta nem kemény,pedig eszik székletfogó ételt bőven.Napi 2 "csomag "tuti van,az már hasmenés?Ekcéma is újból kijött amióta nem forralom a vizet .Megyünk dokihoz a héten,csak kíváncsi vagyok,hogy valaki nem tapasztalt-e hasonlókat.Most ma forraltam neki próbaképpen,hátha...Volt már valakinél hasonló?Ennyire"megviselné" a csapvíz?Vagy hülyeséget írok?Köszi aki válaszol!
2013. máj. 20. 12:41
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a csapvíztöl semmi esetre sem lehet, ha csak nincs benne valami a vízben.


Napi 2 csomag szerintem teljesen normális.

Nekem mindig is mindegyik lányom napi 3-5 kakát is produkáltak.Kb 2 éves kortól talán már kevesebb, de ha napi 3x megy el akkor sem csodálkozom.

Èn örülök, hogy nem kemény a kakájuk, sokkal rosszabb amikor erölködnek. ìgy pedig mindent ehetnek, nem kell csokit megvonnom vagy más fogos ételt.

2013. máj. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia!Köszi a választ.Ment a zöld kéz!Nem is olyan hasmenéses a kaki,csak olyan szokatlan,hogy nem keményebb,olyan szokott.Sokszor volt előtte székrekedése is.Inkább az ekcéma ami jobban idegesít.:(
2013. máj. 20. 13:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!