Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen főtt ételeket szokott...

Milyen főtt ételeket szokott enni 1 év körüli babátok, ill nagyjából hogy néz ki a napi étrendje?

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 13:06
 1/2 gabszem ***** válasza:

1 évesen igazából már bármit megehet. Nekem 1 éves korától válogatós lett, így néha üveges kaját is kellett adni neki, mert az én főztöm nem mindig kellett neki. Krumplifőzeléket, spenótot imádja, milánói makarónit, rántott husit, sült krumplit.

1 évesen reggel ivott tápit kb. 200 ml-t, utána még evett pár falat kiflit vajkrémmel, vagy tejföllel megkenve, paradicsomot hozzá felkockázva, paprikát. délelött gyümi. ebédre általában főzelék, délután gyümi, nasi (keksz, kuki, natúr joghurt gyümivel vagy anélkül), este 6 körül velünk együtt vacsi, általában hidegkaja, elalvás elött még kb. 200 ml tápszer (este 8-kor)

2013. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 timszy25 ***** válasza:

Az én fiam 1 éves és azt eszik amit mi.

Nekünk a napi étrend:reggel szopizik,tízóraira kap gyümit,joghurtot,krémtúrót,szendvicset mikor mit,ebédre eszik velünk amit főztem,uzsira szintén gyümit kap vagy joghurt,vacsira meg vagy az ebédből kap vagy rántotta,bundáskenyér,szendvics,virsli és elalvás előtt szopizik még.

2013. jún. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!